V pátek proběhne první český sraz fanoušků Google+

„Přijďte si nad sklenicí moku porovnat kruhy, zařadit do nich nové lidi, oplusovat pár názorů a posharovat nové informace,“ lákají organizátoři z GUG.cz na svých stránkách. Jako exkluzivní host dorazí přes Hangout, kterým budou propojena všechna pořadatelská města, i Ade Oshineye z týmu Google+ a developer advocate Google+ pro Evropu a Asii, který přijde zodpovědět otázky návštěvníků akce.

Otázky je třeba nachystat předem a hlasovat o těch nejlepších, které budou mít během večera přednost, můžete na tomto odkazu. Ptát se mohou i ti, kdo se na akci osobně nechystají, přímé účastníky pak organizátoři žádají o registraci s ohledem na nutnost zamluvit kapacitně odpovídající prostory (a samozřejmě vytvoření společných kruhů). Momentálně mezi potvrzená česká města patří Praha, Brno a Tábor, podle všeho by se mohla přidat také Ostrava.

Z otázek, které si zatím v hlasování vedou nejlépe a je tedy šance, že bychom se s jistou dávkou štěstí mohli dočkat odpovědí, je například možnost zavedení věkové hranice pro uživatele, budoucí podoba firemních stránek nebo možnost zakládání událostí po vzoru Facebooku.

Vysoce bodované otázky také vyhrají speciální tričko Google Plus, které organizátoři speciálně pro tento sraz připravili. Více informací na webu GUG.cz.