Už za 10 dní startuje Mobera a s ní i unikátní Hackathon

Mezinárodní konference o mobilních platformách Mobera se koná od 5. do 7. září v Brně. Konference už zná jak svůj program, tak seznam řečníků, jedním z hlavních lákadel nicméně bude právě Mobera Hackathon. Ten poskytne vývojovým týmům příležitost vytvořit za jediný den svojí mobilní aplikaci a zejména možnost vyvíjet na všechny platformy za oficiální podpory jejich vlastníků.

Hackathon láká vývojáře pod heslem: „Přijďte a ukažte vývojářům ostatních platforem, co VY dokážete s vaší oblíbenou platformou!“ Týmy se mohou přihlašovat zdarma, podmínkou je ovšem počet od dvou do čtyř členů a tvůrci doporučují zahrnout do týmu také grafika/UX designera. Téma Hackathonu bude vyhlášno až na místě v den konání, aby všechny týmy a platformy začaly se stejnými podmínkami.

Každá platforma bude nejprve stručně představena mentorem z pohledu vývojáře. Mentor bude pak k dispozici pro vývojáře z příslušných platforem v průběhu dne ke konzultacím. Hackathon uzavřou prezentace nejlepších aplikací z každé platformy s výběrem vítězů.

  • Na Mobera Hackathon se lze registrovat zdarma prostřednictvím konferenčního systému Takeplace.
  • Vstupenky na konferenci od nás můžete získat se slevou 20 %, pokud na registrační stránce zadáte kód „MEETTHEFUTURE“.

Cílem Mobery je poskytnout ucelený pohled na aktuální stav vývoje mobilních platforem, především na jejich rozvojový potenciál z aplikačního i obchodního hlediska. Akce se účastní a přímou podporu přislíbily firmy jako Microsoft, Nokia, Google nebo HTC, řada z firem chystá světové premiéry novinek z rozovoje svých platforem.