Twitter přidá fotky a videa do streamu

Server Mashable si všiml, že některým Twitter uživatelům se v nastavení účtu objevila dočasně zkušební kolonka „Tweet Media“. Jak je vidět na print screenu níže, v testovaném nastavení si mohl uživatel zvolit, zda chce vidět fotky a videa od všech uživatelů. Vysvětlivka dodává, že defaultně má být nastaveno zobrazování multimédií pouze od uživatelů, které majitel účtu následuje. Mashable upřesňuje, že tato testovací verze Twitter Media nebyla zatím plně funkční a ze všech účtů už zřejmě zmizela.

Oficiální vyjádření zástupců Twitteru na sebe nenechalo dlouho čekat a potvrdilo, že Twitter skutečně testuje inline multimédia: „Neustále zkoumáme další featury a možnosti nastavení. Co jste viděli, byla malý test potenciálního využití inline médií. S inline médii se už teď můžete setkat v našich aplikacích určených pro platformy iPhonu a Androidu.“

Je tedy více než jasné, že se v budoucnu můžeme těšit na radikální proměnu Twitteru, která umožní, že ke svým tweetům budeme moci nově přidávat i fotky a videa.

Via Mashable!