Tiscali Media spojí síly se serverem Zapakatel.cz

Provozovatelé portálů Tiscali.cz a Zapakatel.cz se počínaje lednem dohodli na úzké spolupráci. Denní slevy serveru Zapakatel.cz tak nyní budou nabízeny nejen na portálu www.tiscali.cz, ale i v celém portfoliu Tiscali Media. Tiscali poskytne i vědomosti a technologie potřebné k dalšímu růstu slevového serveru.

„Slevové servery jsou fenoménem roku 2010. Pro provozovatele portálu jde o službu, kterou je praktické mít v portfoliu. Rozhodnout se zda spustit vlastní slevový server, nebo se vydat cestou spolupráce s někým jiným, nebylo jednoduché. Po řadě analýz jsme si vybrali druhou variantu,“ řekl Daniel Dočekal, ředitel pro strategie a obsah Tiscali Media.

„Spolupráce s Tiscali nám umožní oslovit řádově vyšší množství českých internetových uživatelů než doposud a získat zákazníky, kteří ještě o kolektivním nakupování nevědí,“ uvedl marketingový manažer Zapakatel.cz Tomáš Carba. „Trh slevových serverů je přeplněný a Zapakatel.cz má zájem výrazně růst. Tiscali nabízí nejenom výhodné marketingové a reklamní možnosti, spolupráce se týká i technologií,“ dodal.