Slevové „tipy“ na Seznam.cz již ode dneška

Seznam si hned na úvod vybral pořádnou bombu pravděpodobně i proto, že trh je již obsazen poměrně silnými hráči a s lehkým kalibrem by získání přijatelného podílu na něm trvalo příliš dlouho. Co že to tedy všechny spotřebitele čeká první den provozu slevové služby Seznamu nazvané Tip? Tři nové Fabie, jejichž šťastní majitelé je získají za 25 Kč.

Akce je jednoznačným marketingovým tahem pro rychlé přilákání vlastního publika a co nejrychlejší proniknutí na trh. Otázkou zatím zůstává, zda vozidla dostanou tři nejrychlejší (což není až tak pravděpodobné), nebo bude systém rozdělování vymyšlen nějak komplikovaněji. V rámci lepší reklamy by například mohly vozy být jednotlivě zpřístupňovány v určitých časových intervalech, mohlo by docházet k losování registrovaných uživatelů nebo bude třeba splnit nějaké jiné podmínky.

Seznam Tip bude přímo na hlavní stránce Seznamu

Seznam slibuje, že motoristé nepřijdou zkrátka ani během dalšího fungování Tipu, během nejbližší doby se má objevit ještě škola smyku nebo kondiční jízdy. Zajímavé bude sledovat, kdy služba poprvé přijde s tak oblíbenými kuřecími křidelky, wellness procedurami nebo tatarákem, s nimiž se na slevových serverech svého času doslova rozthl pytel.

UPDATE Auta jsou rozdána, trochu nečekaně je opravdu získali tři nejrychlejší. Bude zajímavé sledovat, jestli Seznam takovou marketingovou akci zopakuje ještě několikrát, či zda už nyní rozjede klasické slevové nabídky.

Via Seznam