Odpočet začíná: Impact Hub hledá projekty do 100-day Challenge

Impact Hub otevírá dveře nového akceleračního programu 100-day Challenge. Za 100 dní může své podnikání rozjet na plné obrátky kdokoliv s dobrým nápadem a chutí čelit pořádné výzvě. 100-day Challenge je tu pro všechny, kteří právě začínají, pro projekty, které usilují o inovaci i pro ty, kteří hledají pomoc či podporu od odborníků pro expanzi a rozvoj.

Impact Hub doteď vychovával projekty v oblasti společensky prospěšného podnikání. Nově otevírá brány akceleračního programu pro jakékoliv firmy. Účastníkům nabídne pomoc 5 zkušených mentorů, 17 profi konzultantů a partneři. Můžou se těšit i na online kurzy Know-how-club.cz Filipa Dřímalky, ze kterých se naučí používat vychytávky a nástroje pro podnikání ve 21. století. Lukáš Hrdlička z Presenation projektům pomůže vypilovat, jak se představit a zaujmout.

Poraďte se o podnikání s Mirkem Králem (MarketUP), Annou Vondráčkovou (ABB), Filipem Dřímalkou (EF1 a Know-how-club.cz), Pavlínou Louženskou (ZOOT) nebo Martinem Kešnerem (J&T Ventures). Koordinátoři ze sítě Impact Hub pomohou držet správné tempo i směr a díky partnerstvím například s Amazon Web Services dosáhnou účastníci na užitečné nástroje pro rozvoj svého projektu.

impact-hub-logoA dosavadní zkušenosti? „100-day Challenge nás posunula hodně dopředu. Velice si ceníme podpory Hubu, workshopů se super firmami a možnosti konzultací s odborníky. Naučili jsme se spoustu věcí, a kdybych se dnes rozhodoval znovu, jestli se 100-day Challenge zúčastnit, rozhodnul bych se stejně.“ říká absolvent pilotního běhu 100-day Challenge Jiří Martišek z projektu Psaní hravě.

Impact Hub přijímá přihlášky do programu 100-day Challenge do 30. listopadu. K přihlášení stačí vyplnit formulář na webu. Více informací se dozvíte od Míši Peterkové, stačí napsat na misa.peterkova@impacthub.cz.

Impact Hub vítá všechny, kteří mají chuť se učit a pracovat na sobě i svém projektu. Cena za účast je 14 950 Kč + DPH. Na konci účastníci dají najevo, jak byli s programem spokojení, dobrovolným doplacením až 20 000 Kč + DPH.

Diskuze k článku