#ocemsemluvi – Uber Eats vozí Big Mac, Lime, Fabiana Bytyqi, iPhone

O cem se mluvi - ocemsemluvi 8

Víme, o čem se mluví. Už trošku přestárlý Startup Uber bude v rámci nové služby Uber Eats vozit po Praze burgery od McDonald’s. Rozvážet se budou asi na elektrických koloběžkách Lime. Boxerka Fabiana získala titul mistryně světa. Období konferencí odstartoval Brand Management a Webexpo. Nový iPhone se nevleze feministkám do ruky. A o čem mluvíte vy?

STARTUP

Aplikaci Uber Eats po měsíci testovacího provozu rozvezla jídlo přes 30 tisícům lidem v Praze. Rozváželo se jídlo pro UGO, Potrefenou husu atd. Nově začne Uber Eats rozvážet jídlo i pro restaurace McDonald’s, konkrétně z lokalit Vodičkova, Muzeum, Florenc a Eden.

Uber Eats v Praze

Startup Lime, který nabízí pronájem elektrických koloběžek tzv. e-scooterů. V Praze bude působit s výjimkou Prahy 1. Nasadí zde několik stovek e-koloběžek, kterých pronájem bude zpoplatněn 25 korunami za odemčení a dalšími 2 korunami za každou minutu jízdy.

SPORT

Česká boxerka s exotickým jménem Fabiana Bytyqi se stala mistryní světa organizace WBC v lehké muší váhové kategorii. V zápase dala pěknou nakládačku britce Denise Castleové, kterou porazila 3:0 na body. Velká gratulace.

Boxerskou mistryní světa v minimuší váze je česká boxerka Fabiana Bytyqi! ???

Uverejnil používateľ ČT sport Nedeľa 23. september 2018

UMĚNÍ

Není umění, jako umění. V 21. století se považují za umění i technické vymoženosti. Může za to pravděpodobně Nikola Tesla, který byl kromě vědce považován hlavně za průkopníka technologického umění. Co říkáte? Připadá vám to jako změní?

Geniální přesnost

Tak to je dokonalá přesnost

Uverejnil používateľ Slast pro oči Utorok 26. jún 2018

CESTOVÁNÍ

Kdo ještě nebyl v Japonsku, tak ať si tam určitě naplánuje dovolenou. Ideálně v termínu, kdy se tam konají Olympijské hry Pikaču a dalších Ču pokémonů. Tohle Čechy evidentně táhne.

Pokémon Fans Will Love These Highlights From Japan's 'Pikachu Outbreak' Festival

This is what happens when more than 1,500 Pikachus descend on a city for an entire week

Uverejnil používateľ NowThis Sobota 18. august 2018

AKCE

S akcemi a konferencemi se od září opět roztrhl pytel. Pro branďáky a markeťáky se v Cubex centru konala velká akce Brand management 2018, kterou bylo možné sledovat na sociálních sítích pod hashtagem #brandeventcz

Tak jako každý rok v září, tak i tento rok se v pražské Lucerně konala mezinárodní akce pro webaře a vývojáře s názvem Webexpo. Sledovali jsme ji pod hashtagem #webexpo a #webexpo2018.

MÓDA A KRÁSA

Nejmódnějším a nejkrásnějším hitem posledních 7 dnů je rodu mužského, s útlým tělem, zaoblenými tvary. Feministky ho prý kritizují, že je moc velký pro ženskou ruku. Bude to tím, že s ním ještě nemají osobní zkušenost. Novému iPhonu totiž žádná neodolá.

Jaký je váš názor na nové modely iPhonů?

Uverejnil používateľ iDNES.cz Štvrtok 20. september 2018

#ocemsemluvi

Rubrika „O čem se mluví“ je nová série pravidelných článků, které se opírají o tvrdá data nejsledovanějších a nejkomentovanějších článků českého internetu. Vzniká ve spolupráci s online platformou pro naslouchání SentiOne.

SentiOne - light-interface

Diskuze k článku