#ocemsemluvi – Tomáš Klus a jeho #bojkot, Pokeat, žralok a Kornfeil

O cem se mluvi 3 - Tomas Klus Bojkot

Víme o čem se mluví. Startupy zdá se odpočívají a sbírají sílu na podzim. K tomu jim jistě dodá energii český Pokeat. Kornfeil triumfoval a Sparta opět propadla. Tomáš Klus a další rozumní uměleci drží #bojkot. Žralok řádil v Egyptě. A o čem mluvíte vy?

STARTUP

Česká startupová scéna byla minulý týden poměrně klidná. Hodně se mluvilo o Pokeat.  Výrobcích tzv. cestovního jídla v pytlíku, které obsahuje všechny potřebné živiny. Jediným zádrhelem je, že jej nemohou lidé s alergií na laktózu. Dalším zajímavým startupem s českými kořeny byl Machavert. Budoucí lék proti rakovině. Z mezinárodních vod k nám doplavala informace, že SpaceX bude mít španělského konkurenta. Jmenuje se PLD Space a raketu Arion 1 bude vynášet družice na oběžnou dráhu společně s tekutým Tapas.

Pokeat

SPORT

Kyjovský motocyklový závodník Jakub Kornfeil vybojoval v Brně v závodě Moto3 mistrovství světa třetí místo a poprvé se  před českými fanoušky postavil na stupně vítězů.

Slavné úspěchy střídaly slavné neúspěchy. Sparta Praha má poslední dobou neslavné sestupující období. Podruhé za sebou se nebude účastnit v evropských pohárech. Stejně jako loni za to můžou Srbové, žalostný a bídná koncovka.

Po 11 letech je opět Brno v euforii, protože český motocyklový závodník vybojoval stupně vítězů. ?????

Uverejnil používateľ ČT sport Nedeľa 5. august 2018

:D :DFoto: Fotbalonline

Uverejnil používateľ Fotbal a vše kolem něj Utorok 31. júl 2018

UMĚNÍ

Umělecké dění ovládá poslední týden bojkot Tomáše Kluse proti premiérovi AB. Přidávají se k němu i další umělci, jako MIG21, Matěj Ruppert nebo Mňága a Žďorp. Redakce TyInternety tento #bojkot podporuje a o nezmiňované osobě nepíše už dlouho. #mluvmespolu

Otevreny dopis Tomasovi Klusovi od Jiriho Machacka:Ahoj milej Kluse!Tak se Ti chci pochlubit jak jsem zpival na…

Uverejnil používateľ Mig 21 Nedeľa 29. júl 2018

CESTOVÁNÍ

Českým internetem otřásá zpráva o žralokovi, který zabil českého turistu. Jak však píše samotné National geographic:Ano, v Rudém moři sice žijí také žraloci, ale reálně lidem příliš nebezpeční nejsou. Žije tu například až pětimetrový žralok tygří – ale ve dne se ke korálovým útesům prakticky vůbec nepřibližuje. Člověk se vlastně nemá kde s ním setkat.

TRAGÉDIE V EGYPTĚ:V letovisku Marsá Alam u Rudého moře zabil žralok českého turistu. Asi jednačtyřicetiletý muž v…

Uverejnil používateľ Zpravodajství FTV Prima Piatok 3. august 2018

AKCE

Přelom července a srpna je o horkém počasí a koncertech všude kam se podíváte. Je jich tolik, že se nedají v jednom odstavci zmínit. Jen Lucii Bílou na nich už neuvidíte, protože prostě mizí na dovolenou. Společně s 1 300 fanoušky tohoto příspěvku doufáme, že si ji hezky užije.

Poslední koncert s Arakainem a hurá na prázdniny. ♥ Nemůžu se dočkat moře!

Uverejnil používateľ Lucie Bílá Nedeľa 29. júl 2018

MÓDA A KRÁSA

Svět módy zaplavil ke konci týdne hashtag #RIP. Potetovaný model přezdívaný Zombie Boy spáchal pravděpodobně sebevraždu. Zombie Boy se mu přezdívalo právě kvůli jeho tetování. Pokud jste někdy zaregistrovali píseň Lady Gaga – Born This Way, tak jste se setkali i s Rickem Genestem.

Úspěšný model Rick Genest (†32) známý spíše pod přezdívkou Zombie Boy byl nalezen ve středu 1. srpna mrtvý ve svém…

Uverejnil používateľ TOP STAR Piatok 3. august 2018

#ocemsemluvi

Rubrika „O čem se mluví a o čem bude“ je nová série pravidelných článků, které se opírají o tvrdá data nejsledovanějších a nejkomentovanějších článků českého internetu. Vzniká ve spolupráci s online platformou pro naslouchání SentiOne.

SentiOne - light-interface

Diskuze k článku