#ocemsemluvi – koloběžky všude, HR v hospodě, 28 denní výzva a traktor Kovap

ocemsemluvi 12 - koloběžky všude, HR v hospodě, 28 denní výzva a traktor Kovap 2

Víme o čem se mluví. Praha bude mít nejvíce koloběžko-sharingových služeb na světě. Do startupu Kiwi.cz se dostanete jedině z hospody. Sportovkyně začnou pojídat Milku, aby pak držely 28 denní výzvu. Z plechového traktoru Kovap se stalo umění. A o čem mluvíte vy?

STARTUP

V Praze je prý málo koloběžek. Po startupu Lime se sem chystají ještě koloběžky od Taxify a Bird. Opravdu ti pražané chtějí? Podle příspěvku to vypadá, že 17 lidí je s tím cajk a dali tomu lajk, 13 lidí to rozesmálo, 15 naštvalo a jednoho rozplakalo. A co vy? Chcete více koloběžek?

O službě, která budí kontroverzi… A to se do Prahy chystají další stovky sdílených koloběžek. Ano, start-upu Lime…

Uverejnil používateľ prahazdarma.cz – akce a život v Praze Pondelok 29. október 2018

V Kiwi.com vymysleli nejlepší způsob, jak hledat spolehlivé lidi. Stačí prý jen obejít hospody a je to. No tento nápad asi taky vznikl někdy u otevřeného škopku.

„Když se daří firmě, ať jsou všichni za to odměněni. Když se jí daří míň, tak by všichni měli nést alespoň částečnou…

Uverejnil používateľ Seznam Zprávy Sobota 3. november 2018

SPORT

V kategorii sport se mluvilo nejvíce o čokoládových hvězdičkách Milka. Prý jsou vhodné pro lyžařky a bruslařky. No u těch bruslařek si tím teda nejsme jisti. No, tak držíme holkám palečky a hlavně, ať pak nemusí držet 28 denní výzvu.

Milka Choco Minis

Také se už nemůžete dočkat, až si nazujete lyže nebo brusle? Nalaďte se na zimní radovánky s oblíbenými hvězdičkami Milka Choco Minis. Nyní v limitované edici v zasněženém obalu! 🙂

Uverejnil používateľ Milka Štvrtok 25. október 2018

Moje kolegyně tohle dává už třetí týden a je to na ní hodně vidět! 👌 Zabere to chvíli a hlavně to funguje :)

Uverejnil používateľ Jenzeny.cz Utorok 30. október 2018

UMĚNÍ

Kdopak by si byl před 60 lety řekl, že se z plechové hračky stane umění, a že se o této plechové hračce bude na sociálních sítích hojně komunikovat. Červeno – žlutý traktor od firmy Kovap je současným trendem, takže nečekejte a pište Ježíškovi.

Plechový traktor

Červeno-žlutý plechový traktor 🚜🚜🚜 Představte si, že tahle legendární hračka slaví už 60 let. Stále ji vyrábí firma Kovap v Semilech. Skládá se z 80 plechových dílů a když sjede z montážní linky, tak má za sebou 200 výrobních operací. Je to zmenšený model traktoru Zetor 25A. 🚜🚜🚜 Pojďte se podívat na příběh, který ovlivnil několik generací dětí. Natáčel Honza Dušek.

Uverejnil používateľ Videostudio D-Credit s.r.o Utorok 3. október 2017

CESTOVÁNÍ

Minulý týden všem milovníkům cestování zatrnulo,  když se z médií a sociálních sítí doslechli o havárii letadla indonéské společnosti Lion Air.  Letadlo krátce po startu havarovalo a zřítilo se do moře u ostrova Jáva. Na palubě bylo 189 lidí.

Letadlo se zřítilo do moře u indonéského ostrova Jáva.

Uverejnil používateľ iDNES.cz Nedeľa 28. október 2018

AKCE

Němečtí představitelé hudebního stylu Industrial Metal – skupina Rammstein ohlásila, že v červenci 2019 v Praze uspořádá 2 koncerty. Na Leoše Mareše však nemají, ten v O2 aréně v květnu uspořádá koncerty 3.

Rammstein přikládají pod kotel a do Prahy přijedou rovnou se dvěma koncerty.

Uverejnil používateľ iDNES.cz Piatok 2. november 2018

MÓDA A KRÁSA

Halloweenské období má na současnou mladou generaci zřejmě velký vliv. Nejen, že si malují na obličeje strašidelné tváře. Teď si malují fixkou na obličej i raperské tváře. Na sociálních sítích se nechali zlákat výzvou rapera Yzomandias #yzomandiaschallenge a doufají, že vyhrají stejný svetr, jaký má raper ve videoklipu.

🤷

Uverejnil používateľ REFRESHER Piatok 2. november 2018

#ocemsemluvi

Rubrika „O čem se mluví“ je nová série pravidelných článků, které se opírají o tvrdá data nejsledovanějších a nejkomentovanějších článků českého internetu. Vzniká ve spolupráci s online platformou pro naslouchání SentiOne.

SentiOne - light-interface

Diskuze k článku