Nový televizní spot k filmu o Facebooku

O filmu mapujícím vznik a počátky dnes nejvýznamnější sociální sítě Facebook jsme se zatím příliš mnoho nedozvěděli, protože plakát i první teaser byly pojaty velmi minimalisticky. Ke skutečným scénám z filmu nás tvůrci pustili až před necelými třemi týdny v prvním oficiálním traileru (video najdete pod článkem) a další jsou uvolněny nyní spolu s uvedením tohoto televizního spotu.

Zatímco všechny předcházející taháky se točily kolem všeobecné idey a ducha Facebooku, nový televizní spot upřednostňuje jako centrální prvek postavu samotného spoluzakladatele a výkonného ředitele největší sociální sítě Marka Zuckerberga. Nejnovější singl od Kanye Westa s názvem Power doprovází toto minutu dlouhé video.

Ironií je, že film o Facebooku nemůže mít přímou propagaci na stránkách této sociální sítě, protože používání prvků značky Facebook v reklamě třetí strany odporuje podmínkám používání této služby. Studio nicméně využívá k reklamním účelům stejně efektivně Twitter. Nezbývá než připomenout, že americká premiéra filmu je plánovaná na říjen letošního roku.

Via Mashable