Nově na Google+: Google Apps, Creative Kit a další

Asi vůbec nejzajímavější novinkou je propojení s Google Apps, jejichž uživatelé konečně dostali přístup i ke GooglePlus. Jakým způsobem s ním nejlépe naložit popisuje Google na svém blogu. Společnost slibuje, že uživatelé budou mít přístup ke všem běžným funkcím Google+ a k tomu samozřejmě pár příjemných věcí navíc.

Další novinkou je nástroj pro upravování fotek Creative Kit, který vychází z jiného grafického nástroje Googlu, Picniku. Kromě běžných filtrů pro upravování fotografií obsahuje Creative Kit speciální Halloweenský filtr k příležitosti současných oslav tohoto tradičního anglosaského svátku.

Třetí novinkou je What’s Hot, funkce, která by v záplavě příspěvků měla uživatelům zprostředkovat ty nejzajímavější a nejpopulárnější. Google slibuje, že takto zvýrazněné příspěvky nebudou stále dokola od těch samých lidí, ale bude zajištěna jistá různorodost.

Poslední bonusovou novinkou je pak Ripples, nový nástroj pro vizualizaci příspěvků, který by měl pomoci uživatelům pochopit, jak se jejich příspěvky šíří mezi jejich přáteli a dalšími uživateli. Všechny novinky budou aktivovány postupně, nezoufejte tak, pokud by na vašem Google+ profilu zatím některá nebyla dostupná.

Via Mashable, Google