Na Timeline již přešlo 8 milionů facebookových stránek

To je úctyhodné číslo, vezmeme-li v úvahu, že na Facebooku je celkem asi 37 milionů stránek – alespoň podle dat z dokumentů zveřejněných při žádosti o vstup na burzu s platností k datu 31. prosince 2011. Z nich navíc jistě mnohé byly založeny kdysi dávno a rychle zapomenuty. Na nový design nyní přechází asi milion stránek denně, což je důkaz, že se Timeline majitelům stránek se líbí a chtějí si ji vyzkoušet. Na druhou stranu podle TechCrunche zatím statistiky velkých stránek, které na novou podobu přešly jako první, nesvědčí o tom, že by Timeline ovlivnila tempo jejich růstu.

„Timeline neměla nikdy být jen o lidech a jen pro lidi,“ řekl Sam Lessin, product manager Timeline, při jejím představování minulý týden. „Je to velký posun pro společnost jako celek a pro to, jak vnímáme identitu. Nejprve začínáme lidmi, poté pokračujeme i dalšími typy organizací, které také mají svůj příběh a chtějí mít možnost ho vyprávět.“

Povinný bude nový vzhled stránek po 30. březnu, seznámit se s ním můžete například v našich článcích Obrazem: Úvod do fungování Timeline pro stránkyJak na firemní Timeline podruhé a ještě podrobněji.

Via TC, VB