Machine Learning Prague 2018 přivítá 1 000 účastníků z celého světa

Ve dnech 23. až 25. března se bude konat už potřetí největší konference o strojovém učení v Evropě Machine Learning Prague. Tentokrát bude hostit až 1 000 účastníků z celého světa ve velkolepém prostoru pražského Rudolfina.

Na konferenci se každodoročně sejdou nejzajímavější odborníci na deep learning a AI. Můžete se těšit například na Annu Ukhanovou z Googlu, Branislava Kvetona z Adobe Research nebo Amita Srivastava, ředitele výzkumu v eBay.

Největší evropská událost

Za pouhé dva roky se Machine Learning Prague stala největší evropskou událostí, která se věnuje tématu strojového učení a především jeho aplikaci v praxi. Navíc díky skvělé mezinárodní reputaci přitahuje odborníky z celého světa, kteří vedou projekty a týmy ve známých firmách, jako je Facebook, Google, The New York Times, Microsoft a IBM. Minulý rok více než polovina účastníků přijela ze zahraničí, přesně ze 43 různých zemí.

Jiří Materna, který založil Machine Learning Prague spolu se Šárkou Štrossovou, říká, že „machine learning není jen trendy téma, ale do budoucna se stane nezbytnou skutečností pro udržení konkurenceschopnosti firem. Už od půlky minulého roku domlouváme odborníky, kteří ve třech dnech nasdílí nejnovější získané vědomosti z oboru“.

Vzhledem k vysoké poptávce po vstupenkách, které v minulých letech byly vyprodané více než měsíc předem, a přání organizátorů nabídnout opravdu unikátní prostor, bude se letos konference konat v Rudolfinu. Vstupenky můžete nakupovat na webu akce, a to buď jen na workshopy (120 eur), jen na konferenci (240 eur), nebo na obojí (350 eur).

Diskuze k článku