Loopt spustil svůj slevový server naruby

Fanoušci slevových serverů se musejí běžně prokousávat stovkami nabídek, aby našli nějakou pro ně zajímavou akci. Zástupci společnosti Loopt teď vyslyšeli jejich přání a přinášejí možnost nadesignovat si vlastní slevu přesně podle svých představ.

Služba u-Deals, jakýsi protipól serverů typu Groupon, vám umožní navrhnout akci, o kterou byste měli zájem (kde, co, za jakou cenu). Když ji Loopt schválí, je řada opět na vás. Musíte na svou stranu získat i někoho ze svých přátel, takže danou nabídku rozešlete po sociálních sítích, e-mailem a podobně. Až vás bude víc, kdo má o tuto slevu zájem, Loopt kontaktuje zástupce vámi zvolené firmy a pokusí se s nimi akci dojednat. Když to klapne, slevu získávají všichni, kdo si ji dopředu rezervovali.

Ihned po svém uvedení už zaznamenala služba u-Deals jeden velký úspěch. První sleva byla na voucher od letecké společnosti Virgin America. Pět set voucherů v hodnotě sto dolarů za cenu pětatřiceti dolarů lidé skoupili během 48 minut.

Je zřejmé, že aby služba fungovala, budou muset být uživatelé při návrzích slev realističtí a volit podniky, které mají zájem o nové klienty. Jinak zní ale služba více než zajímavě, až je škoda, že je dostupná zatím pouze v oblasti sanfranciského zálivu.

Via BI