JumpTime spočítá cenu každé části vašeho webu

Když budete vědět, jakou hodnotu mají ta která místa na vašich stránkách, snáze přizpůsobíte obsah webu tak, abyste zvýšili své příjmy. Z tohoto nápadu vychází nová inovativní služba JumpTime.

Ikony, odkazy, titulky a všechny další části webu služba překrývá štítky s vypočtenou nominální hodnotou v dolarech. Tyto hodnoty jsou dynamické a neustále se v reálném čase mění podle toho, jak lidé na vašich stránkách klikají. Server Read Write Web vyzkoušel JumpTime na fiktivním webu – výsledek, jak služba vypadá, vidíte na této fotce.

Přejdete-li na nižší úroveň, můžete sledovat změny v trafficu v průběhu času. Najdete zde mnoho dalších užitečných grafických prvků, včetně teplotních map označujících nejpopulárnější odkazy barevným zvýrazněním (čím tmavší barva, tím vyšší teplota linku).

Díky těmto funkcím můžete velmi snadno odhalit místa, která přinášejí velký provoz, ale přitom nevydělávají a naopak. Služba slibuje, že snadno zvýšíte své příjmy tím, že přesunete často klikaný obsah na více prominentní místo a naopak.

Via RWW