Jak získat práci v Pinterestu? Přes Pinterest…

Jeanne for Pinterest! je vlastně pinterestový životopis, který neotřelým způsobem prezentuje jednotlivé zkušenosti a vlastnosti své autorky. Od praxe ve firmách jako jsou Yahoo či Right Media, přes skóre na Kloutu až po vzdělání, osobní zájmy či adrenalinové zážitky. Pinterestu sekunduje také profil na Tumblr a vývoj lze sledovat přes Twitter s pomocí hashtagu #JeanneforPinterest nebo Jeannina osobního účtu.

V zatím nejaktuálnějším pátečním blogovém příspěvku jsme se dozvěděli třeba to, že aktivita již vyvolala odezvu 1200 tweetů a pinterestový profil navštívilo 1500 lidí. Na další informace se prý můžeme těšit i v dalších dnech a týdnech. Zatím se sice neobjevila žádná zpráva o nabídce místa ze strany Pinterestu, s nabídkou ale přišli i jiní. Například Francisco Guerrero, zakladatel analytické služby Pintics, která zpracovává data právě z Pinterestu, podle serveru The Next Web nabídl pozici Vice President of Marketing.

Přestože jsou podobné akce v poslední době stále častější, zatím jich stále není tolik, aby se internetovému publiku okoukaly. Navíc se stále objevují nové kreativní cesty, jak zaujmout vybrané publikum. Z našich končin jmenujme například slovenský projekt takemetosiliconvalley.com a český jobinsiliconvalley.com.