Jak najít a otestovat novou stránku Friendship

Pokud vynecháme příspěvky na zdi, které si posílají vaši přátelé mezi sebou a u nichž je odkaz na jejich vzájemnou Friendship Page vždy přítomný, může být hledání této stránky docela oříšek. Pojďme se proto podívat na tři způsoby, jak tuto stránku najít.

První i druhý způsob zahrnují zobrazení profilu osoby, o níž vám jde. V lepším případě naleznete pod její profilovou fotografií odkaz nazvaný „View You and Xxx“, který vás odvede přímo na požadovanou stránku. Pokud nebudete mít to štěstí, je třeba být trochu vynalézavější. Vpravo dole pod rámečkem, jehož pomocí můžete psát svému příteli či přítelkyni na zeď, se nachází tlačítko Filters. Dříve sloužilo pouze k tomu, abyste se mohli rozhodnout, zda chcete vidět na zdi příspěvky pouze od majitele profilu, pouze od ostatních, nebo od všech zmíněných, nyní ještě přibyla možnost dopracovat se tudy na Friendship Page.

Pokud by pro vás ani jeden z těchto způsobů nefungoval, vždycky to můžete zkusit ještě přes adresu URL. Formát URL je následující:

http://www.facebook.com/[User ID or Username #1]?and=[User ID or Username #2]

Jak z toho vyplývá, vložit do adresy lze jak uživatelská jména, tak UserID, tedy unikátní, obvykle desetimístné číslo, které zjistíte z URL například při zobrazení profilu daného uživatele.

Via AF