Hurá, správci facebookových stránek mohou nyní snadno psát i pod svým jménem

Přepínač identity se zobrazuje coby světle modrý pruh pod hlavní lištou a také jako nové tlačítko vedle uživatelského jména, kterým lze pruh zobrazit nebo skrýt. Pokud je zobrazený, stejně jako hlavní menu zůstává navrchu i při scrollování napříč Timeline, takže je stále dostupný. Pro jednoduchost má správce vždy možnost přepnout se jen mezi svou osobní identitou a identitou stránky, na které se zrovna nachází.

V závislosti na zvolené identitě se také mění možnosti přidávání příspěvků. Správce coby soukromá osoba může přidávat jen klasické příspěvky jako běžný návštěvník, které se nezobrazí v News Feedech fanoušků. Jménem stránky pak tradičně může oslovovat celou fanouškovskou základnu, vytvářet události a podobně. Ostatní správcovské nástroje jsou dostupné neustále.

Určitě nebudeme jediní, komu touhle změnou Facebook udělal velikou radost. O jeden nelogický nesmysl méně, jen tak dál. Původní postup pro přepínání identity byl zbytečně složitý a značná část správců o něm neměla tušení, nyní je vše na očích a otázkou jediného kliknutí.