Google chce umožnit streamování Hangouts všem

V současnosti je počet účastníků videorozhovorů prováděných přes Google Hangouts omezen na deset. Služba Hangouts on Air, díky níž může videopřenosu pasivně přihlížet jakékoliv množství lidí, je potom vyhrazena jen omezenému počtu partnerů. To by se podle Chewa mělo změnit, Google počítá s tím, že Hangouts On Air zprovozní pro všechny uživatele kdekoliv na světě. Časové rozmezí, kdy se tak stane, ale Chew neupřesnil.

Kromě toho byla řeč i o různých zajímavostech kolem Hangouts. Chew hovořil o aplikacích, které developeři pro Hangouts v současnosti vytváří díky tomu, že Google kolem služby vytvořil celou platformu. Využití, kterých se videorozhovorům tímto způsobem dostává, podle inženýra Googlu dalece předčí cokoliv, co si tým kolem něj při tvorbě služby dokázal představit.

Specializovaní chirurgové přes Hangouts asistují u složitých operací, k nimž by se jinak kvůli velké vzdálenosti mohli jen těžko dostat, ale kde jejich přítomnost může zachraňovat životy. Umělci přes službu pořádají koncerty, novináři zase interview. V rámci aplikací se také objevila možnost hrát přes Hangouts poker. Pětiminutové interview můžete zhlédnout sami, kvůli šumu v pozadí ale bohužel není některým částem příliš dobře rozumět:

Více o Google Hangouts se můžete dozvědět v našem nedávném článku, který jsme této technologii věnovali.

Via GO