Film Czech Made Man už není na YouTube. Oficiálně

O nedělním zveřejnění filmu online jsme psali teprve včera v článku Film Czech Made Man je celý na YouTube. Oficiálně a můžeme prozradit, že šlo s velkým přehledem o nejčtenější článek dne. Ani velký zájem (nebo možná právě ten) nezabránil rychlému konci zajímavého marketingového tahu, který na českém internetu nemá příliš obdoby. Na dotaz po příčinách stažení se nám na facebookové stránce Hranařů dostalo následující odpovědi:

Jak je patrné, poslední odkaz směřuje na v poslední době intenzivně propíraný portál Ulož.to, kde film samozřejmě najdete také. Zpočátku zajímavá kampaň tak začíná dostávat nepříjemnou pachuť vnitřního boje a je logické, že uživatelé asi nebudou moc rádi, že jim někdo bere to, co jim teprve nedávno daroval. Škoda, až na drobné nedostatky (zbytečné logo Hranařů umístěné přímo ve filmu) to byl rozhodně zajímavý počin.

Pokud se dozvíme i názor druhé strany, kterou jsme samozřejmě také kontaktovali, budeme článek updatovat. Kdo ví, třeba z toho jednou bude nějaká zajímavá case study…

Na původním odkazu na YouTube nyní každopádně nenajdete ani film, ani diskuzi.

UPDATE A film už zase jede. Stíháte to ještě sledovat?