Defaceable umožní anonymní komentáře na Facebooku

Uživatelé s nainstalovaným rozšířením budou nejenom moci komentovat jak objekty přímo na Facebooku, tak ve všech pluginech pro komentáře, ale také, a to hlavně, uvidí Defaceable komentáře ostatních. Naopak kdo rozšíření nainstalované nemá, tyto komentáře neuvidí. Pokud se rozhodnete něco komentovat, můžete si vybrat, za jaké ovoce budete vystupovat. Na výběr je například Jahůdka, Meloun, Broskev či Grep.

Systém funguje tak, že Defaceable při vložení vašeho komentáře uloží tento komentář na svůj server i s facebookovým identifikačním číslem objektu. U každého uživatele, který má rozšíření také nainstalované, se při načítání libovolného objektu z Facebooku proti této databázi zkontroluje, zda k němu náhodou neexistují nějaké komentáře. Zjistí-li prohlížeč, že ano, přidá je na odpovídající místo na stránce.

Je libo přispívat jako Jahůdka?

Všechny uživatele milující nepřátelské a negativní komentáře snad dostatečně odradí to, že odeslat takový příspěvek pod přezdívkou „Borůvka“ a s roztomilým obrázkem sladké bobule přeci jen postrádá tu správnou porci agrese a nenávisti, navíc ho uvidí jen málokdo. Každopádně tak vzniká zajímavá „diskuze za diskuzí“, která je viditelná jen pro skupinu vyvolených. Plugin naleznete ke stažení na webu Defaceable.

A dávejte si pozor, odteď nikdy nevíte, jaké ovoce vás zrovna poslouchá a skrytě komentuje.

Via TC