AVG nabízí svůj software hráčům FarmVille

Sedmidenní akce začala 24. února a hráči FarmVille kromě zvýhodněné licence na AVG PC TuneUp, který pomáhá optimaliovat výkon a rychlost počítačů, dostanou zdarma i unikátní práškovací letadlo umožňující virtuáním zemědělcům okamžitě pěstovat plodiny. Hráči se ke speciální nabídce dostanou buď prostřednictvím FarmVille Marketplace, nebo kliknutím na odkaz v liště FarmVille.

„Sociální média umožňují AVG přímo oslovit její zákazníky, získávat neustálou zpětnou vazbu a nové představy o produktech a budoucích nabídkách. S rychlým nárůstem počítačů a chytrých telefonů na trhu nabízí sociální média jedinečnou platformu, jak se přiblížit k uživatelům. AVG pevně věří v sílu a dosah sociálních médií, neustále zkoumá nové nápady a vyhledává nová partnerství. Svoji působnost na těchto platformách má AVG v plánu ještě zvýšit a v budoucnu zde sdílet své aktualizace a novinky,“ uvedl původem český výrobce bezpečnostního softwaru.

Už začátkem února AVG oznámilo také spolupráci se sociální sítí Netlog. Všechny odkazy v síti Netlog budou automaticky kontrolovány nástrojem LinkScanner, který má uživatele včas varovat před otevřením potenciálně nebezpečného odkazu. Obě společnosti také spustily společné centrum zabezpečení, které má vzdělávat uživatele v otázkách internetové bezpečnosti.

S více než 72 miliony uživateli a více než 150 miliony návštěvníky za měsíc je síť Netlog jedna z nejrychleji rostoucích sociálních sítí mezi evropskou mládeží ve věku od 18 do 25 let.