Aplikace Corkbin od českých Inmite v nové verzi

Větší interaktivita umožňuje okamžité napojení na přátele či sledování světových sommeliérů, kteří za vínem cestují, a dát si to samé. Corkbin navíc dokáže doporučit, které víno se nejlépe hodí k určitému jídlu nebo co si objednat k večeři, pokud již láhev máte. Inovovaná verze Corkbin 2.0 je ke stažení v App Storu. Tu dosavadní na celém světě používá přes 22 tisíc uživatelů.

„Corkbin je místem pro milovníky vína, kde mohou navzájem sdílet své zážitky z degustací, vína doporučovat či naopak před některými varovat. Protože obvykle nejvíce dáme na přímé doporučení od přátel, mění Corkbin způsob toho, jak vína objevujeme. Lidé hodnotí vína, sdílejí etikety, zážitky či lokality, a díky tomu se dozvíme o skutečně kvalitních vínech, ne jenom o těch, za kterými stojí nejsilnější marketing,“ vysvětluje přednosti aplikace spoluzakladatel Inmite Jaromír Fulnek.

Mezi nejvýznamnější české projekty Inmite patří iPhone aplikace pro ČT24, Motomail pro Android nebo SMS Jízdenka, jedna z nejoblíbenějších Android aplikací v Česku a na Slovensku. Světově nejúspěšnější je nicméně právě iPhone aplikace pro milovníky vína Corkbin. Inmite zatím vytvořili asi tři desítky aplikací.