Načítám Akce
  • akce již proběhla.

WordCamp Praha 2018

Sobota 24. 2. od 09:35 - 23:00

| 499Kč

Konference WordCamp Praha 2018 je určená pro všechny fanoušky redakčního systému WordPress, uskuteční se 24. 2. 2018 v Praze na VŠE a jako nevýdělečná nabídne návštěvníkům celkem 10 přednášek, 6 workshopů, 6 případových studií a spoustu dalšího.

Přednášky budou rozdělené na dva proudy – pro vývojáře a pro uživatele. Svou přednášku si tedy najdou jak začátečníci, kteří se naučí svůj systém lépe ovládat a udržovat, tak i pokročilí uživatelé, jimž přednášející ukáží, jak ze svého webu dostat maximum. Vývojáři se zase naučí pracovat s novými technologiemi, které WP nabízí.

  • První série přednášek nazvaná „Uživatelé bude tedy věnována všem bloggerům, redaktorům, správcům či příležitostným uživatelům WordPress webů. Bude se zabývat zabezpečením WordPressu, problematikou koupených šablon, kvalitním obsahem, propagací a analytikou.
  • Druhá série přednášek s názvem Developeři pak půjde více do hloubky WordPressu a bude vhodná pro programátory, či pokročilé uživatele.

Ve světě již WordCamp proběhl celkem v 65 zemích na 6 kontinentech, v České republice se bude konat po páté

Na základě kladných referencí z předchozího ročníku, jsme si letos připravili 6 případových studií, které budou rozebírat příklady z praxe a se kterými vystoupí majitelé či provozovatelé webů nebo aplikací postavených na WordPressu.

Nově je připraveno také 6 workshopů, kde nahlédnete ještě více pod pokličku WordPressu a lidí, kteří ho ovládají.

Na konferenci bude navazovat afterparty, podporující jeden z hlavních cílů konference – networking. Zde bude možné navázat další kontakty, poznat nové lidi a rozšířit si obzory za hranice běžné konference. S kým se na konferenci potkáte (kdo si již lístek zakoupil), můžete sledovat dole na stránce Vstupenky.

Details

Date:
Sobota 24. 2.
Time:
09:35 - 23:00
Cost:
499Kč
Website:
https://2018.prague.wordcamp.org/
Pořadatel:

Místo konání

VŠE Praha
nám. Winstona Churchilla 1938/4
Praha 3, 130 67 Česká republika
+ Google Mapa