Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Women Startup Competition in Prague, Semifinal Roadshow 2018

Středa 7. 2. od 19:00 - 23:00

| Zdarma

Již 7. února proběhne v Praze již druhé národní kolo WOMEN STARTUP COMPETITION, unikátní startupové soutěže určené pouze pro startupy, kde je alespoń jeden z founderů žena.
8 vybraných startupů dostane příležitost prezentovat svůj projekt, zaujmout investory, dostat feedback od odborníků a mediální zviditelnění a to formou 2 minutového pitche v angličtině.
Vítězný tým navíc kromě zajímavých věcných cen bude mít šanci reprezentovat Českou republiku na mezinárodním kole v září v Londýně, zúčastní se 5-denního bootcampu a bude bojovat o pozornost místních investorů a novinářů.

Soutěž spoluorganizuje Vodafone Nápad roku společně s Pavlínou Zychovou z MyStay, která se stala ambasadorkou pro Českou republiku po vlastní účasti v soutěži v roce 2015.

MÁTE INOVATIVNÍ PROJEKT?
Nepropásněte příležitost vyhrát tuto soutěž a získat pozornost pro svůj startup, registrujte svůj tým ZDE do 1.2. Nejprve je nutné si vytvořit profil na F6S a poté provést registraci na akci.

ZAUJALA VÁS TATO AKCE, ALE NECHCETE PREZENTOVAT?
Nevadí! Přijít na akci můžete i tak. Vstup je zdarma a budete mít skvělou možnost networkovat a podpořit své favoritky. Počet míst je omezen, proto si rezervujte místo zde.

Těšíme se na vás!
Tým Women Startup Competition ČR

Details

Date:
Středa 7. 2.
Time:
19:00 - 23:00
Cost:
Zdarma
Website:
https://www.eventbrite.com/e/women-startup-competition-europe-semifinal-roadshow-season-5-vol-1-prague-czech-republic-tickets-30180722353
Pořadatel:
Women Startup Competition
Website:
http://www.womenstartupcompetition.com/

Místo konání

Impact Hub Prague
Drtinova 557/10
Praha, Praha 150 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
https://www.hubpraha.cz/