Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Velké věci na volné noze

21. 6. 2016 od 18:00 - 21:30

| 496Kč

Podnikání na volné noze je možná malé, ale to neznamená, že freelanceři nemohou podnikat velké věci, nebo se na nich podílet. I na volné noze může být profesionál velmi úspěšný a měnit svět kolem sebe k lepšímu. Přijďte se o tom přesvědčit osobně a zároveň získat lepší představu, jak může přechod na volnou nohu v případě různých profesionálů vypadat.

První část uvede Robert Vlach, zakladatel portálu nezávislých profesionálů navolnenoze.cz. Představí ve stručnosti hlavní předpoklady pro úspěšné podnikání nezávislých profesionálů a v navazující debatě dostanete prostor zeptat se Roberta na cokoli, co vás kolem práce na volné noze zajímá. A to bude pouze začátek…

Do druhé části večera si Robert přizval tři mimořádné hosty, kteří reprezentují tři různé podoby úspěchu na volné noze. Specialista na Google Apps a lektor Pavel Minář promluví za Byznys, výživářka a preventistka Margit Slimáková za odborný Aktivismus a grafický designér Vítězslav Válka pohovoří o tom, jak coby karavanový nomád učinil šťastnou svou Rodinu, a přitom vydělává na volné noze více než dříve coby CEO globálního internetového startupu.

Odnesete si tedy nejen základní přehled, kudy vedou cesty k velkým činům na volné noze, ale uslyšíte i tři jedinečné kariérní příběhy, představující různé podoby úspěchu. Ať už přemýšlíte o podnikání na volné noze proto, abyste vydělávali více peněz, měnili svět k lepšímu, nebo trávili více kvalitního času s rodinou, dostanete během večera obrovské množství podnětů jak na to.

Details

Date:
21. 6. 2016
Time:
18:00 - 21:30
Cost:
496Kč
Website:
http://www.tuesday.cz/akce/velke-veci-na-volne-noze/
Pořadatel:
TUESDAY Business Network
Website:
http://www.tuesday.cz/

Místo konání

City Green Court
Hvězdova 1734/2c
Praha, Praha 10400 Česká republika
+ Google Mapa