Načítám Akce
  • akce již proběhla.

URBIS Smart City Fair

25. 4. 2018 - 28. 4. 2018

| 690Kč

URBIS SMART CITY FAIR 2018 je prvním plnohodnotným ročníkem mezinárodního veletrhu, který navazuje na pilotní ročník veletrhu chytrých řešení pro města a obce v roce 2017. Na platformě nejvýznamnější veletržní správy ve střední Evropě a města Brna jako lídra v inovacích a „follower city“ programu Horizont 2020 vzniká unikátní prostor pro sdílení nápadů a konkrétních řešení, jak uvést k životu a rozvíjet koncept Smart city ve středoevropských městech a obcích.

PRO KOHO JE UDÁLOST?
– Lídři v inovacích, dodavatelé řešení pro města
Představte vaše technologie, vize a řešení těm, kteří budou rozhodovat o jejich zapojení do života lidí. Ať jste nadnárodní společnost nebo lokální vizionářská firma, na veletrhu nejlépe ukážete své produkty těm, kteří o ně skutečně mají zájem.

– Kraje, města, obce, mikroregiony či evropská sdružení
Načerpejte inspiraci jak budovat moderní město, obec, nebo jimi vlastněné či řízené organizace. Představte své projekty a získejte pro ně partnery. Na veletrhu URBIS potkáte lidi, kteří mají skvělé nápady a pomohou vám je uvést v život. Vybírejte z široké nabídky konkrétních řešení, díky kterým bude vaše město či obec příjemnějším místem k životu.

– Start-ups
Máte skvělý nápad, jak zlepšit život ve městech? Chcete jej ukázat potenciálním zákazníkům nebo investorům? Nebo hledáte inspiraci a prostor pro sdílení nápadů s dalšími kreativními lidmi? Brno je město s výjimečným inovativním potenciálem, který se protíná na veletrhu URBIS.

– Aktivní občané
Právě vy jste uživateli chytrých řešení, které koncept Smart city přináší. Jak bude vypadat náš život v budoucnosti? Jak se chytré technologie promítnou do měst, městeček nebo vesnic, ve kterých žijete? Přijďte se podívat.

Těšíme se na vás na brněnském výstavišti 25. až 28. dubna 2018! #upgradeyourcity

Více informací najdete na webu: www.smartcityfair.cz

Details

Start:
25. 4. 2018
End:
28. 4. 2018
Cost:
690Kč
Website:
https://www.smartcityfair.cz/
Pořadatel:
CityOne
Website:
https://www.cityone.cz/

Místo konání

BVV Brno
Výstaviště 405/1
Brno, Jihomoravský kraj 603 00 Česká republika
+ Google Mapa
Phone:
+420 541 151 111
Website:
http://www.bvv.cz/