Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Travel Hackathon 2017 by Kiwi.com

24. 11. 2017 - 25. 11. 2017

Z Prahy do Košic a zpět. Takovou cestu podniknou programátoři a programátorky, kteří se zúčastní dalšího travel hackathonu pořádaného Kiwi.com. Proběhne 24. a 25. listopadu a tentokrát se bude konat ve vlaku.

Dva vagony spoje RegioJet obsadí na více než 18 hodin čtyřicítka složená především z kodérů a grafiků, jejichž úkolem bude vytvořit projekty spojené s cestováním. Budou mít k dispozici špičkové technologie, bohaté občerstvení i dostatek piva. Nejlepší z nich si odnesou poukazy na letenky v celkové hodnotě 4 000 eur.

Zájemci se mohou registrovat na webové stránce www.trainhack.cz, kde vyplní krátký přihlašovací formulář. Podle něj pak budou organizátoři vybírat účastníky.

Přihlásit se mohou jednotlivci, ale i celé týmy, ať už s konkrétním nápadem nebo jen touhou připojit se k někomu, kdo už nápad má. Týmy mohou mít minimálně dva a maximálně pět členů. Na místě budou i mentoři z Kiwi.com. Podporou pro týmy bude například Michal Cáb, který ve firmě pracuje jako Head of Automation, připojí se i ředitel IT vývoje v RegioJetu RNDr. Jan Pavlovič, Ph.D.

Podrobnosti

Zahájení:
24. 11. 2017
Ukončení:
25. 11. 2017
Webová stránka:
https://trainhack.cz/