Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Expandujte do Srbska

Čtvrtek 21. 3. od 09:00 - 14:00

| Zdarma

Řešíte ve firmě otázku nízké nezaměstnanosti? Chcete uspokojit všechny vaše zákazníky, ale chybí vám výrobní kapacita? Hledáte tipy, kam investovat?

Seznamte se se Srbskem – zemí s kvalitní a levnou pracovní silou, nižšími náklady na výrobu a zajímavými investičními příležitostmi.

Víte, že se Srbsko pyšní mnoha vysokými školami, zejména z oblastí technických a inženýrských věd a IT? Stavební povolení v Srbsku trvá podstatně kratší dobu než u nás? A nachází se zde tisíce podniků k prodeji, nebo hledající zahraničního investora?

Navštivte náš seminář a nechte se inspirovat, jak využít nejen těchto výhod. Nenechte si ujít jedinečnou šanci být o krok dál než vaše konkurence a posunout vaše podnikání.

Akce získala záštitu Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Velvyslanectví Srbské republiky, Svazu průmyslu a dopravy ČR a Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky.

Co vše se na semináři dozvíte? Představíme vám republiku Srbsko z několika pohledů.

  • zjistíte, jak začít podnikat v Srbsku
  • probereme otázku lidských zdrojů v Srbsku
  • představíme vám příklady úspěšných zahraničních investorů
  • zaměříme se také na dotace a další možnou podporu

Pro koho je seminář určen?

Seminář je určen pro podnikatele, majitele, CEO, finanční a ekonomické ředitele a investory především z firem, které chtějí růst a nebojí se nových investičních příležitostí. Nenechte se odradit neznámým prostředním. Pokud se rozhodnete pro podnikání v Srbsku, můžeme vám poskytnou komplexní balíček administrativních, právních služeb a ekonomické poradenství, včetně sestavení business plánu. Pomůžeme vám zajistit zaměstnance či vhodnou lokalitu.

Neváhejte a přihlaste se již dnes, účast na akci je bezplatná a počet míst je omezen.

Nevyhovuje vám čas nebo máte otázky, na které potřebujete odpovědi již nyní? Kontaktujte naše odborníky na 222 523 549 nebo naenovation@enovation.cz a domluvte si individuální bezplatnou konzultaci.

Details

Date:
Čtvrtek 21. 3.
Time:
09:00 - 14:00
Cost:
Zdarma
Website:
http://bit.ly/2UnhXce
Pořadatel:
enovation
Website:
https://www.enovation.cz/

Místo konání

Ministerstvo průmyslu a obchodu
Politických vězňů 20
Praha, Česká republika
+ Google Mapa