Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Školení: Jak na LinkedIn

Středa 27. 2.

| 3990Kč

LinkedIn je skvělým nástrojem pro podnikatele, obchodníky, finanční poradce, realitní makléře, konzultanty, lektory, marketéry.. Po všechny, kdo potřebují získávat nové klienty (B2B i B2C).

Během jediného dne vás naučíme, jak si vytvořit excelentní LinkedIn profil, který vás prodá a ukážeme vám postupy, metody a tipy, jak na této profesní síti získáte nové zákazníky a klienty pro svoje produkty, služby, projekty.

Projdeme si kompletní postup krok za krokem. Vše vám ukážeme a vy si vyzkoušíte a nastavíte v reálném prostředí LinkedIn. Budeme vám v tom aktivně asistovat, dávat vám zpětnou vazbu, konzultovat a odpovídat na vaše otázky.

Program:

  • Moje LinkedIn strategie: Ukážeme si, jak si ujasníte své obchodní cíle – co chcete na LinkedIn získat a proč. Upřesníte si koho chcete na LinkedIn oslovovat a proč. Nadefinujete si svou vlastní strategii.
  • Atraktivní LinkedIn profil: Krok za krokem vám ukáži jak si vytvoříte svůj (osobní i firemní) excelentní LinkedIn profil, který bude jasně prezentovat, v čem jste profesionál a jak můžete být lidem prospěšní.
  • Velká síť potenciálních zákazníků: Předám vám návod, podle kterého velmi rychle rozšíříte svoji síť o desítky kontaktů (a v horizontu několika týdnů o stovky).
  • Práce s obsahem a budování značky na LinkedIn: Projdeme všechny nástroje a cesty budování značky na LinkedIn. Naučím vás, jak o sobě dát vědět správným způsobem. Jaký obsah a jak publikovat. Jak zaujmout a získat důvěru.
  • Přeměna kontaktů v zákazníky: Předám vám vyzkoušené postupy, jak dáte o svém projektu a podnikání vědět mnoha dalším lidem, ze kterých se stanou vaši klienti. Ukážu vám, jak si vybudujete kvalitní síť potenciálních klientů, a získáte si jejich důvěru. Jak přeměníte kontakty na nové zákazníky.

Details

Date:
Středa 27. 2.
Cost:
3990Kč
Website:
https://timeforworkshop.cz/workshopy/jak-na-linkedin/
Pořadatel:
Time for workshop
Website:
http://www.timeforworkshop.cz/

Místo konání

Betlémský palác
Husova 240/5
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa