Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Robert Vlach: Co se v životě naučíš, v podnikání jako když najdeš

31. 3. 2015 od 19:45 - 21:30

| Zdarma

Robert Vlach si připravil přednášku na unikátní téma pro studenty VŠE a vůbec poprvé promluví o některých životních lekcích a osobních zájmech, které posouvaly jeho podnikání zvenčí, často nečekanými směry. Nenabídne žádné univerzální návody, spíše provázané příběhy k zamyšlení.

Robert bude mluvit o podnikání na volné noze, cestování a digitálních nomádech, investicích, programování, pracovních návycích i vyhoření, o výjimečných knihách a dalších věcech tak, aby si každý z jeho příběhu odnesl něco pro svůj život a vlastní podnikání.

Přednáška se uskuteční v místnosti RB 212 na VŠE (Vysoká škola ekonomická v Praze).

Robert Vlach působí jako podnikatel a podnikatelský poradce. Od roku 2005 se v Česku jako vůbec první publicista, konzultant a lektor věnuje systematické podpoře a popularizaci podnikání na volné noze (angl. freelancing) prostřednictvím internetového portálu www.navolnenoze.cz.Vydává nejčtenějšího blog o podnikání v Česku, je držitelem prestižního ocenění Živnostník roku Moravskoslezského kraje a zakladatelem 1. evropského think-tanku pro nezávislé profesionály, který se schází pravidelně v Praze, Brně a Ostravě. Mimo jiné je průkopníkem digitálního nomádství v ČR, rád cestuje a píše o pozoruhodných knihách nawww.coctu.cz.

Více na: www.robertvlach.cz

Details

Date:
31. 3. 2015
Time:
19:45 - 21:30
Cost:
Zdarma
Pořadatel:
iKnow Club
Website:
http://www.iknow.cz/