Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Projektové symposium 2016

17. 3. 2016 od 06:00 - 21:00

5900Kč

Projektové symposium 2016 je v České republice největším setkáním profesionálů v oblasti projektového řízení. Na loňský ročník Projektového sympozia všichni dlouho vzpomínali a zapsal se do srdcí i myslí všech zúčastněných. Letos přinášíme jeho pokračování, které jistě naplní a předčí všechna očekávání.

Uvést v život projekty chce víc, než běžný přístup. Vize, nasazení, jedinečné schopnosti a neutuchající odhodlání jsou tím, co nakonec rozhoduje. Jsou to také vlastnosti, které definují každého z výjimečných řečníků, kteří se na letošním symposiu podělí o své zkušenosti a nápady.

Věříme, že výměna zkušeností s výjimečnými osobnostmi napříč obory, které spojuje jedinečný přístup k řízení projektů, Vám nabídne jedinečnou možnost získat nové poznatky a inspiraci pro Vaše vlastní projekty. Právě teď probíhá registrace Early Birds, s níž můžete včasnou přihláškou výrazně ušetřit.

Na koho se můžete těšit?

Pepper DE CALLIER
Člověk, kterému naslouchal Václav Havel a kterého ocenil Dalajláma, zakladatel Pražského leadership insitutu a držitel ocenění Best Corporate Leadership Coach — Europe 2015.

Marian JELÍNEK
Osobní kouč, který stál za zrodem fenoménu Jaromíra Jágra, držitel doktorátu z kinantropologie. Jeho přednáška na loňském Projektovém symposiu sklidila ohromný úspěch a publikum nechtělo opustit sál. Letos pro vás připravil vybočení z vaší komfortní zóny, a jestli jeho přednášku nechcete zmeškat, natáhněte si budíka jako Jarda Jágr na pátou.

Daniel FRANC
Programový manažer GOOGLE, vede tým implementující globální systém pro komunitní spolupráci v IT a podnikání. Je to vizionář, který spolupracoval s globálními giganty i nadějnými start-upy.

Petr MÁRA
Certifikovaný specialista na Apple produkty, v regionu Evropy, Středního východu, Indie a Afriky přednáší v rámci konferencí Apple praktické využití platformy iOS ve firmách i korporacích. V roce 2012 založil iCON Prague, ve středoevropském regionu naprosto jedinečnou konferenci věnující se novým technologiím.

Roman PIHAN
Uznávaný lektor manažerských dovedností se zaměřením na produktové řízení. V roce 1991 založil se dvěma společníky firmu 2N TELEKOMUNIKACE a.s., která již v roce 2000 expandovala na evropské a americké trhy a nyní exportuje 65 % své produkce do celého světa.

Tomáš SLAVATA
Výjimečný člověk, jehož život začal na ulici a v problémově rodině. Díky vnitřní motivaci, vytyčení si jasného cíle a neutuchající lásce k životu to dotáhl až do vrcholového sportu. Nezůstal ale jen u toho, svůj čas věnuje intenzivní práci s dětmi, které vyrůstají v dětských domovech nebo sociálně slabých poměrech, a přináší jim svým příběhem a konkrétními činy novou životní motivaci a naději.

YEMI A. D.
Syn nigerijského otce a české matky, narozen v Liberci, svou životní dráhu zaměřil na uměleckou činnost, v které úspěšně zúročil své multikulturní pozadí a dnes je jedním z neuznávanějších umělců světa. Yemi je choreograf, režisér, producent a držitel několika ocenění. O jeho skvělé práci svědčí nejen dlouhodobá spolupráce s Kanye Westem, ale i desítky mezinárodních akcí, show a projektů, které ročně organizuje.

Nabitým programem vás provede Marcela Augustová, moderátorka Událostí na ČT a Andrej Halada, sportovec, spisovatel a bývalý editor týdeníku Reflex.

Dále vás čekají unikátní workshopy, skvělé jídlo od Kampa Group, pití všeho druhu a špičková káva z pražírny DOUBLESHOT.

Symposium zakončí slavnostní GALAVEČER, v rámci kterého bude vyhlášen vítěz čtvrtého ročníku celostátní soutěže Projektový manažer roku 2015. Nebude chybět výborné víno a jídlo v doprovodu příjemné jazzové hudby.

Pečlivě jsme vybírali nejen řečníky a moderátory, nejen skvělé jídlo a pití, ale i místo, kde se tato unikátní akce uskuteční. Pro umocnění nezapomenutelného zážitku jsme vybrali budovu Národní technické knihovny, která je skvostem soudobé architektury a místem na špičce konferenčních prostor v Česku.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou konferenci. Registrace Early Bird brzy končí a místa rychle mizí.

Těšíme se na vás!

Podrobnosti

Datum:
17. 3. 2016
Čas:
06:00 - 21:00
Cena:
5900Kč
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/990040201076326/

Pořadatel

Projektové symposium
Webová stránka:
http://www.projektovesymposium.cz/

Místo konání

Národní technická knihovna
Technická 6/2710
Praha, Praha 160 80 Česká republika
+ Google Mapa
Webová stránka:
http://www.techlib.cz