Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Právo v marketingu

26. 10. 2017 od 18:00 - 21:00

| 1490Kč

Autorská práva nejen u fotografií, ostrý boj s konkurencí, sdílení obsahu na sociálních sítích, nastavení PPC reklam, ochrana osobních údajů, guerilla marketing… Pohybujete se vždy v mezích zákona? Hranice je možná tenčí, než si myslíte a její překročení vás může v horším případě stát kariéru.

„Vztah práva a marketingu je takovým sňatkem z rozumu,“ podotýká zkušená právnička Petra Dolejšová z AK eLegal, která se na právo v marketingu specializuje a své know-how předává srozumitelnou a záživnou formou; a místo citování paragrafů používá praktické příklady. Advokáti totiž nemusí být jen kufřík a kravata a právo jen nudnou disciplínou bez života.

Své o tom ví účastníci předchozích školení:

„Včera jsem byla na Vašem semináři a musím říct, že jsem ho přímo ’hltala’ – skutečně skvěle podané, zábavné a hlavně poučné!“ Michaela Hluchá, Marketing Manager, Benemedo.

„Chtěla bych poděkovat za včerejší úžasnou přednášku! Bylo to pro mě opravdu velice přínosné. Pracuji v online marketingu 3 roky a díky přednášce vím, na co si dát větší pozor a chránit sebe, ale také na co případně upozornit své klienty a chránit tak také je.“ Petra Fuksová, Senior Account Manager, agentura InBorn.

„Včerejší přednáška byla naprosto skvělá! A to jsem těch právnických zažil už několik, které byly nesrozumitelné, teoretické, a nudné. Včera to byl naprostý opak.“ Václav Urbánek, Innovation Driver, Česká spořitelna.

Zkrátka… vy, marketing a právo budete po tomto semináři jedna ruka.

Details

Date:
26. 10. 2017
Time:
18:00 - 21:00
Cost:
1490Kč
Website:
http://www.enforum.cz/akce/pravo-v-marketingu
Pořadatel:
enforum
Phone:
+420 255 785 545
Website:
http://www.enforum.cz/

Místo konání

ANIMIKA HUB
Křižíkova 176/27
Praha 8, Praha 186 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
http://animikahub.cz/

Diskuze k akci