Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Prague City Data Congress 2019

30. 5. 2019 - 31. 5. 2019

| Zdarma

Vážené kolegyně, kolegové a přátelé městských dat,

přijměte pozvání na druhý ročník mezinárodního setkání Prague City Data Congress, které se koná ve dnech 30. a 31. května 2019 pod záštitou primátora hl. města Prahy p. Zdeňka Hřiba.

Letošní kongres, jenž organizuje městská společnost Operátor ICT ve spolupráci s Institutem plánování a rozvoje hl. města Prahy (IPR), bude opět prostorem pro networking a sdílení zkušeností v oblasti městských dat, kde se setkají odborníci a odbornice z desítek zemí z veřejné i soukromé sféry, neziskového sektoru a akademické půdy, aby sdíleli své poznatky.

Hlavními tématy přednášek a workshopů budou v tomto roce otevřená data a open API, datové modelování, informační model budovy (Building Information Modelling), a také možné přispění datové perspektivy v oblasti udržitelnosti a mobility (zejména tzv. mobility as a service). Představíme Vám také novinky datové platformy hlavního města Prahy Golemio.

Celý kongres bude probíhat v anglickém jazyce. Program kongresu a seznam řečníků naleznete na stránkách https://praguedatacongress.com/.

Details

Start:
30. 5. 2019
End:
31. 5. 2019
Cost:
Zdarma
Website:
https://www.praguedatacongress.com
Pořadatel:
Operátor ICT
Website:
http://www.operatorict.cz/

Místo konání

Centrum architektury a městského plánování (CAMP)
Vyšehradská 51
Praha 2, 128 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
http://praha.camp/