Načítám Akce
  • akce již proběhla.

PR Work: Employer branding

11. 10. 2017 od 13:00 - 17:00

| 2390Kč

Vztah ke značce dnes hraje významnou roli nejen při nákupu, ale už i při výběru zaměstnání. Každý chceme pracovat ve firmě, která je pro nás tzn. lovebrandem. Na stole mnoha PR profesionálů a marketingových specialistů tak stále častěji přistává zadání právě na rozvoj employer brandingu. Jak se s takovou výzvou popasovat poradíme na říjnovém semináři.

Přihláška zde: http://bit.ly/em_brand_regist

Kdo se přijde podělit o své zkušenosti:

Eliška Novotná a Ladislav Onderka, IKEA
Společně mají ve své domovské firmě za sebou více než třicet let zkušeností – každý za svou polovinu nasbíral bohatou praxi v různých oblastech HR. Ladislav Onderka má mnoholeté zkušenosti s řízením lidských zdrojů v obchodním domě v Ostravě. V posledních dvou letech se věnuje především rozvoji recruitmentu a employer branding nejen pro Českou republiku, ale i Slovensko a Maďarsko. Eliška Novotná má ze společnosti IKEA zkušenosti nejen z HR, ale i z role Competence Development Manager pro tři trhy (ČR, Slovensko a Maďarsko). Poslední rok pro tyto trhy řeší Talent Management.

Petr Skondrojanis, Cocuma.cz
Přes 24 let se věnuje trhu práce, recruitmentu, náboru a nastavování týmů. Spoluzaložil tři personální agentury, pomáhá firmám s obsahem, který šíří za zdi svých kanceláří. Jeho filosofií je “že člověk je tvůrce a tvoří pro ostatní lidi, a proto není možné na něj v žádném procesu zapomenout“, což se nám bohužel dnes stává čím dál častěji. Poslední 6 let zkoumá různé formy organizace práce a možnosti jak zaměstnavatelé mohou přitáhnout přirozeně ty správné lidi ladící s jejich kulturou a prostředím. Proto vytvořil na konci roku 2015 tržiště firemních kultur cocuma.cz, které pomáhá představit firmy, takové, jaké doopravdy jsou. Podle Petrových slov se totiž: „Mnoho firem prezentuje moderně, krásně a barevně, ale bohužel většinou málo opravdově“.

Patrik Schober, PRAM Consulting
S agenturou PRAM Consulting je Patrik Schober spjat již od roku 2002. Zastává v ní pozici Managing Partner. Zároveň se v květnu letošního roku stal předsedou představenstva Worldcom PR Group, největší sítě nezávislých PR agentur. Tato mezinárodní síť vznikla v roce 1988 a dnes sdružuje celkem 110 agentur, které zaměstnávají kolem dvou tisíc zaměstnanců na šesti kontinentech.

Tomáš Ervín Dombrovský, LMC
Tomáš pracuje ve společnosti LMC, kterou pravděpodobně znáte ve spojení s portály Jobs.cz, Prace.cz či Seduo.cz. Věnuje se výzkumu a analýze potřeb lidí i firem na pracovním trhu. Má vhled do toho, co ve vztahu obou stran dlouhodobě funguje – i kde to skřípe a lze mnohé zlepšit. Z mnohaletých zkušeností proto dokáže vhodně poradit, jak komunikovat k potenciálním i současným zaměstnancům a jak se dobrat jádra vaší značky.

Cristina Muntean
Cristina je odbornice na strategickou komunikaci firem a osob. Má více než 12 let zkušeností v českých, rumunských a mezinárodních médiích. V roce 2010 založila pražskou PR, poradenskou a vzdělávací agenturu Media Education CEE. Jejími klienty jsou podnikatelé a manažeři TOP 100 firem v České republice a ve střední a východní Evropě.

Chcete přijít? Stačí se jednoduše přihlásit: http://bit.ly/em_brand_regist

Podrobnosti o akci najdete na našem webu: http://bit.ly/em_brand

Cena:
1 890 Kč pro členy PR Klubu
2 140 Kč pro členy APRA a ČMS
2 390 Kč pro ostatní zájemce

Details

Date:
11. 10. 2017
Time:
13:00 - 17:00
Cost:
2390Kč
Website:
https://www.facebook.com/events/127433147984949/
Pořadatel:
PR Klub, o. s.
Website:
http://prklub.cz/

Místo konání

Etnosvět
Legerova 40
Praha 2, Praha 120 00 Česká republika
+ Google Mapa
Phone:
+ 420 226 203 880
Website:
http://etnosvet.cz/

Diskuze k akci