Načítám Akce
  • akce již proběhla.

PR Work: Copywriting – základní PRistova disciplína

21. 6. 2017 od 13:00 - 17:00

| 2390Kč

Umět dokonale ovládnout psaný text je pro PRistu základní předpoklad. Ale dokážeme se i po letech praxe podívat na své texty svěžím a kreativním pohledem? Zároveň i copywriting má své trendy, které nám při každodenní rutině mohou unikat.

Na druhou polovinu června jsme proto připravili pestrou paletu současných trendů, ale i praktického workshopu, který pomůže nahlížet na vlastní texty s odstupem, nadhledem a kreativně. Během jednoho odpoledne si řekneme vše potřebné, aby každý (nejen) PRista dokázal využít své texty i pro nové žánry v podobě sociálních sítích a dalších druhů médií.

Kdo se přijde podělit o své dovednosti?

Pavel Šenkapoun
Copywriter, kreativec, podnikatel a písňový textař., který vede obsahově-kreativní agenturu Logos Agency. Své postřehy o copywritingu, marketingu, českém jazyce a dalších tématech publikuje na blogu Nejlepší copywriter. Se svým týmem textoval například webové stránky Komerční banky, NEWTON MEDIA či FG Forrest, vytvářel komunikační strategie a kreativní kampaně pro AERO Vodochody, ADLER, Bakker aj. Je autorem první tištěné české knihy o webovém copywritingu “Webcopywriting pro samouky”. Server ProgresGuru jej nedávno (spolu s Otto Bohušem) zařadil mezi “titány” českého copywritingu.

Olga Pohl
Zkušená krotitelka textů, autorka a průvodkyně CopyHERNY. Píše pro weby, vymýšlí slogany a vytváří webový obsah – blogy, články, newslettery a e-booky. To vše s mottem: Šetřím slovy, ne nápady. Za sebou má pestrou skvadru zkušeností nejen na volné noze, ale také coby blogerka a PR manažerka v agentuře Hrivnak, editorka webu EDUin, správkyně newsletteru a sociálních sítích Nadace Neziskovky.cz či redaktorka a editorka v několika tištěných i on-linech médiích.

Kateřina Vlčková
Copywriterka a překladatelka na volné noze s desetiletou praxí, která pomáhá smysluplným projektům slovy. Díky svým jazykovým dovednostem má také bohaté zkušenosti z několika mezinárodních projektů. Založila na sociálních sítích skupinu a aktivní komunitu „Copywriteři a další psavci“ s více než 1 600 členy. Na přání servíruje jednotlivcům i firmám MENU psaní.

Registrace skrze on-line formulář: goo.gl/2SSZQx

Details

Date:
21. 6. 2017
Time:
13:00 - 17:00
Cost:
2390Kč
Website:
https://www.facebook.com/events/1356317107787476/
Pořadatel:
PR Klub, o. s.
Website:
http://prklub.cz/

Místo konání

Etnosvět
Legerova 40
Praha 2, Praha 120 00 Česká republika
+ Google Mapa
Phone:
+ 420 226 203 880
Website:
http://etnosvet.cz/