Načítám Akce
  • akce již proběhla.

PR Summit 2018

12. 9. 2018 od 09:00 - 17:00

| 4500 Kč

PR for HR: Aby u vás chtěli pracovat

Nejsou lidi. Tímto povzdechem shrnuje většina personalistů aktuální situaci na pracovním trhu. A začíná přemýšlet: Jak nějaké získat? Čím je přesvědčit? Co je pro ně důležité? Je pro ně naše firma dostatečně atraktivní? Umíme vybrat ty nejvhodnější? A umíme je vybírat dostatečně efektivně?

Jednou z největších výzev současného PR je proto employer branding, dlouhodobá práce s obrazem společnosti v očích potenciálních i stávajících zaměstnanců. Právě pověst, která firmu provází, dokáže být tím nejlepším pomocníkem pro HR a pro nábor nových kolegů – může pomoci nejen krátkodobě, ale vytváří dlouhodobý základ pro hledání těch pravých a udržení těch, co se osvědčili.

Přijďte na PR Summit a dozvíte se, jak se s těmito výzvami potýkají různé typy společností, co jim pomohlo a na jaké překážky při tom narazily. Konkrétní příklady z praxe vám pomohou pochopit, jak co nejefektivněji využít služeb PR pro HR. Na celodenní konferenci PR Summit 2018, pořádané APRA, načerpáte spoustu inspirace, jak novým kolegům ukázat cestu k vám nápaditě, atraktivně a s přesvědčivými výsledky.

Details

Date:
12. 9. 2018
Time:
09:00 - 17:00
Cost:
4500 Kč
Website:
https://www.pr-summit.cz/akce/pr-summit/
Pořadatel:
TUESDAY Business Network
Website:
http://www.tuesday.cz/

Místo konání

Grandior Hotel Prague
Na Poříčí 42
Praha 1, Praha 110 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
http://www.hotel-grandior.cz/cs/