Načítám Akce
  • akce již proběhla.

PR Brunch — Kreativita v PR

21. 9. 2017 od 09:00 - 11:00

| Zdarma

Agentura Pram Consulting společně s Mediářem uspořádá v září další PR BrunchTéma už šestého setkání nad aktuálními trendy v public relations je kreativita. Návštěvníci se dozvědí, proč je lepší nejdřív zpomalit, abychom následně mohli být kreativní, a tipy, jak si vytvořit kreativní prostředí.

Kdy a kde

PR Brunch věnovaný kreativitě v PR proběhne ve čtvrtek 21. 9. 2017 od 9.00 v kavárně Olive Food v Karolinské 1 v budově Danube House v Praze 8.

Kdo

Patrik Schober z PR agentury Pram Consulting návštěvníkům představí fakta o tom, kolik času bychom mohli věnovat kreativitě, kdybychom dokázali efektivně využít čas strávený běžnými denními činnostmi. Prozradí své tipy, které mu pomáhají ke kreativitě při vytváření PR projektů. A v neposlední řadě představí konkrétní příklady případových studií, na kterých odhalí, jak dokáže být PR agentura kreativní třeba v krizové komunikaci a v časové tísni.

I nyní se návštěvníci mohou těšit na panelovou diskuzi – tentokrát se speciálním zahraničním hostem Andresem Wittermannem, výkonným viceprezidentem komunikační agentury Lewis PR, který přijede představit přelomovou knihu o kreativitě Too fast to think, kterou napsal zakladatel Lewis PR Chris Lewis. Andres se zaměří zejména na otázku, co je ve své podstatě kreativita a jak jí přirozeně docílit. Tradičně přivítáme také šéfredaktora MédiářeOndřeje Austa coby moderátora, který popíše, jak dociluje kreativity v novinářském prostředí.

Chcete se dozvědět více informací, jak nastartovat svou kreativitu od odborníku na slovo vzatých? Stačí se zaregistrovat a označit si datum v kalendáři.

PR Brunch je určen inhouse PR manažerům z firem i institucí a pro návštěvníky je zdarma. Nutná je však registrace předem.

Details

Date:
21. 9. 2017
Time:
09:00 - 11:00
Cost:
Zdarma
Website:
http://www.mediar.cz/pr-brunch-kreativita-v-pr/
Pořadatel:
Médiář
Website:
http://www.mediar.cz/

Místo konání

Olive Food
Karolinská 654/2
Praha 8, Praha 186 00 Česká republika
+ Google Mapa
Phone:
277 009 933
Website:
http://www.olivefood.cz/

Diskuze k akci