Načítám Akce
  • akce již proběhla.

PR Brunch — Jak na media relations v roce 2017

18. 1. 2017 od 09:00 - 11:00

| Zdarma

PR agentura Pram Consulting společně s Médiářem zahajují druhý ročník odborných setkání PR Brunch. Celkově čtvrtý PR Brunch se zaměří na téma media relations. Předmětem setkání ovšem nebude diskuse o tom, kolik tiskových zpráv vydávat měsíčně, kdy je posílat nebo jak budovat vztahy s novináři. Účastníci akce se dozvědí, jak lze media relations pojímat nově a využít tak aktuální trendy v přístupu k médiím, novinářům a moderním technologiím.

Kdy a kde

PR Brunch o media relations proběhne ve středu 18. ledna 2017od 9.00 do 11.00 v Café Olive v Danube House v Praze 8.

Co nabídneme

  • Patrik Schober z Pram Consulting odhalí, jak se lze na media relations dívat moderním způsobem a prozradí tipy, jak je využívat v rámci propagace společnosti, kampaně nebo produktu. Předvede také konkrétní příklady úspěšných kampaní, ve kterých se k media relations přistupovalo inovativním způsobem.
  • Na konci programu se mohou návštěvníci těšit na tradiční panelovou diskuzi s originálními hosty – tentokrát s Pavlem Vondráčkem, bývalým šéfredaktorem časopisu Maxim, nyní šéfem webu G.cz a časopisu Travel Digest, s Jaroslavou Musilovou z PR výrobce nápojů Kofola či s Petrem Márou, tváří značky Apple v Česku.

Vstupné

PR Brunch je pro zájemce pracující v inhouse odděleních firem zdarma. Podmínkou účasti na akci je předchozí registrace.

Co jsme už probírali

Zajímá vás, jak vypadaly předchozí PR brunche a co bylo jejich tématem? Podívejte se na informace z prvního únorového brunche, který byl zaměřený na PR ve vztahu k lepším prodejům, na druhý květnový brunch o employer brandingu a třetí zářijový, jehož tématem byl vizuální obsah v PR.

Details

Date:
18. 1. 2017
Time:
09:00 - 11:00
Cost:
Zdarma
Website:
http://www.mediar.cz/pr-brunch-jak-na-media-relations-v-roce-2017/
Pořadatel:
Médiář
Website:
http://www.mediar.cz/

Místo konání

Café Olive Danube House
Karolinská 650/1
Praha 8, Praha 186 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
http://www.olivefood.cz/kavarna/7/