Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Motion Design Festival MOUVO

Pátek 22. 2. - Sobota 23. 2.

Motion design se neustále mění. Každý den se objeví nové dílo a mění naše chápání dynamické vizuální komunikace. Čím dál se posunují oborové hranice, tím víc je potřeba se učit a růst. Jedině tak je možné zůstat relevantní a být připravený na budoucnost. Vzdělávat se sám. Učit se navzájem. Vyučovat ostatní. Učit stroje a čerpat vědomosti od nich. A samozřejmě vyučovat pomocí motion designu a ještě mnohem víc. Vzdělání v pohybu nás žene dopředu. A stejně tak příští ročník Mouva.

Mouvo je dvoudenní festival, na kterém vystoupí nejlepší světoví tvůrci pohybující se na oborovém průsečíku grafického designu, animace, videa a nových technologií. Hlavním tématem čtvrtého ročníku je vzdělání a učení, bez kterého se neustále proměňující obor vizuální komunikace neobejde.

Studenti mají nárok na slevu na vstupném, navíc každá pátá zakoupená studentská vstupenka je zdarma. Speciální Mouvo Lover vstupenky pak zajistí bližší kontakt s vystupujícími na pátečním VIP večírku, drobné občerstvení, místo v první řadě hlediště, vybranou novinku z Mouvo kolekce a 50% slevu na na všechny placené workshopy.

Details

Start:
Pátek 22. 2.
End:
Sobota 23. 2.
Website:
https://mouvo.cz/
Pořadatel:
Oficina
Website:
https://oficina.design/

Místo konání

Divadlo Archa
Na Poříčí 1047/26
Praha, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
https://www.divadloarcha.cz/cz/