Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Mechathon

Sobota 2. 3. - Neděle 3. 3.

| 200Kč

Na pět desítek studentů si o víkendu 2. a 3. března 2019 vyzkouší řešení úkolů v oblasti robotiky a automatizace. Akce se v rámci druhého ročníku projektu Mechathon bude konat v pražském Startup Marketu. Pro studenty je to příležitost poznat speciální technologie a společně během dvou dnů v týmech vyřešit zadaný úkol. Setkání strojařů, vývojářů a nadšenců pro nové technologie pořádá společnost Bosch.

V loňském roce byl o tento projekt mezi studenty technických škol velký zájem. Vstupenky na Mechathon byly vyprodané během několika dní. Tento projekt je obdobou tzv. hackathonů, kdy soutěžící během omezeného času (24–48 hodin) intenzivně spolupracují a hledají inovativní řešení zadaného softwarového úkolu. Mechathon je otevřený pro všechny studenty technických oborů, strojních fakult a pro fanoušky robotiky.

Součástí akce jsou tematické workshopy a přednášky týkající se analýzy dat ve výrobě, 3D tisku či rozšířené a virtuální reality ve výrobní praxi. Nejúspěšnější týmy zároveň obdrží hodnotné ceny, vítězové se mohou těšit například na dron.

Více informací o Mechathonu naleznete na webových stránkách www.mechathon.cz, kde se od 14. ledna 2019 můžete do soutěže také přihlásit.

Details

Start:
Sobota 2. 3.
End:
Neděle 3. 3.
Cost:
200Kč
Website:
https://mechathon.cz/
Pořadatel:
Bosch
Email:

Místo konání

Prague Startup Market
Pražská tržnice, Bubenské nábřeží 306/13
Praha 7, Česká republika
+ Google Mapa
Website:
http://www.praguestartupcentre.cz/holesovice/