Načítám Akce
  • akce již proběhla.

mDevTalk #8

25. 5. 2017 od 17:30 - 22:00

| Zdarma

Máme za sebou měsíc bez mDevTalku, a tak je na čase připravit se na další. Uzavíráme kolečko po firmách organizátorů, a to znamená, že se příští mDevTalk koná v krásných prostorech Avastu.

Na koho se tentokrát můžete těšit?

Prvním speakerem bude Nikita Tuk, Lead iOS Developer z Coins.ph, jednoho z největších FinTech startupů v jihovýchodní Asii. Nikita spolupracoval i s největší IT firmou v Rusku Yandex. Ve svém talku Handling background processes in iOS: problems & solutions se zaměří na časté překážky, které řešil během své praxe a rozdá pár tipů, jak správně v iOSu pracovat s procesy na pozadí.

Druhého talku se ujme Milan Oulehla a bude mluvit o zabezpečení mobilních aplikací na Androidu. Milan je specialista v oblasti penetračního testování, je členem PT LAB a o výsledcích svých výzkumů přednáší na konferencích po celém světě. Jeho článek o výzkumu Hidden APK se dostal na obálku Hakin9 Magazine. Během přednášky se zaměří na časté bezpečnostní chyby a poradí, jak se jim vyhnout.

Po přednáškách proběhne jako vždy networking a zábava u něčeho dobrého k pití, tak si udělejte čas a nezapomeňte se REGISTROVAT, kapacita je omezená.

Více informací k programu najdete na www.mdevtalk.cz a také sledujte naši stránku na FB!

Details

Date:
25. 5. 2017
Time:
17:30 - 22:00
Cost:
Zdarma
Website:
https://www.facebook.com/events/236808970128988/
Pořadatel:
mDevTalk
Website:
https://mdevtalk.cz/

Místo konání

Avast Software
Pikrtova 1737/1a
Praha 4, Praha 140 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
www.avast.com