Načítám Akce
  • akce již proběhla.

mDevTalk #6

26. 1. 2017 od 17:30 - 20:30

| Zdarma

Je tu první mDevTalk v roce 2017 a čeká nás více změn!

Přesouváme se z akademických sálů do menších neformálních prostorů, kde se bude konat i afterparty bez zbytečného přecházení. :) Tentokrát vás přivítáme v novém sídle Ackee v karlínském Danube Housu.

A jaký bude program?

Naše pozvání přijal John McClelland z milionového Dubsmashe, appky propojující selfie video s oblíbenými hláškami. Dubsmash už získal přes 175 milionů uživatelů z více než 100 zemí světa. Navíc s nulovými náklady na marketing. Co je základem úspěchu? Jak to v Dubsmash funguje? A jak se časem změnil proces buildování? To se všechno dozvíš, John si pro nás připravil talk na téma: Deploying mobile at scale: The evolution of Dubsmash’s build pipeline.

Druhý talk s názvem Čas jsou peníze: Optimalizace skrolování v RecyclerView bude mít na starost Adam Šimek, androiďák a velký sportovec ze Stravy. Vadí ti, že skrolování v appkách není většinou plynulé? Adam nám řekne, co s tím. Provede nás od základů toho, jak RecyclerView funguje, přes konkrétní tipy a triky, po poslední novinky v RecyclerView, jako je prefetch.

A pokud se nedozvíš během talků všechno, co tě o Dubsmash a Stravě zajímá, je tu naše afterparty, kde si můžeš se speakery popovídat, stejně jako s ostatními vývojáři. A pivo je tentokrát na nás!

 

Details

Date:
26. 1. 2017
Time:
17:30 - 20:30
Cost:
Zdarma
Website:
https://www.eventbrite.com/e/mdevtalk-6-tickets-30884349922
Pořadatel:

Místo konání

Ackee
Karolinská 650/1
Praha 8, Praha 186 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
https://www.ackee.cz/