Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Marketing Festival 2015

26. 11. 2015 - 28. 11. 2015

| 8990Kč
Marketing Festival

World-Class Digital Marketing Event

Konference o digitálním marketingu, kterou každý rok navštíví přes tisíc marketérů z celého světa, připravila pro rok 2015 řadu programových i organizačních novinek. Třetí ročník Marketing Festivalu se bude konat od 26. do 28. listopadu 2015 v Brně a zaměří se především na exkluzivní obsah a lepší propojení marketérů z Česka i ze zahraniční. O unikátní know-how a mnohaleté zkušenosti z globálních kampaní se letos s návštěvníky podělí například autor knihy The Brand Gap Marty Neumeier, PPC expert Larry Kim či respektovaný analytik z londýnské centrály Googlu Daniel Waisberg. Kromě přednášek a workshopů se návštěvníci mohou těšit také na rozsáhlejší doprovodný program a unikátní aplikaci pro networking.

Na prknech Janáčkova divadla se představí

Larry Kim
Jeho jméno najdete na seznamu TOP 10 nejvlivnějších online marketéru podle Forbesu, blog PPC Hero jej dokonce označil za nejvlivnějšího PPC experta planety. Seznamte se, Larry Kim! PPCčkař par excellence a CEO společnosti WordStream má díky svému softwaru na správu AdWords kampaní exkluzivní přístup k obrovskému množství dat. A dobrá zpráva je, že se o nich nebojí mluvit! Těšte se, Larryho vystoupení bude maximálně přínosné.

Marty Neumeier
Kdo jiný by mohl tvrdit, že stál u zrodu produktů Apple, Adobe Systems nebo Hewlett-Packard? Za posledních 25 let získal jako grafik a textař stovky cen, teď učí firmy propojovat strategii a design služeb. Je autorem světoznámé bible The Brand Gap, kterou se zatajeným dechem přečetlo na 10 milionů čtenářů. Jeho další počin Zag má místo na poličce TOP 100 obchodních knih všech dob. V Brně se Marty představí se zbrusu novým vystoupením, ve kterém odhalí principy z chystané novinky The Brand Flip.

Daniel Gilbert (UK)

Daniel je zakladatel londýnské PPC agentury Brainlabs. Ta využívá v PPC strategiích matematiku, vědu a programování. Pomocí skriptů, frameworků a automatizace pomáhá agentura nejen klientům, ale také sklízí jedno ocenění za druhým.

Dan Gridin (RUS)

Ruský B2B expert se specializuje na technologicky složité produkty, které jsou mnohdy určené jen pro několik desítek zákazníků po celém světě. Ve své přednášce se bude věnovat automatizaci, kterou lze využít nejen pro velké, ale i menší byznys případy.

Další řečníci zde: http://www.marketingfestival.cz/

Unikátní případovky

I letos nahlédnete do karet konkurenci. Opět se představí jen ty případové studie, které ještě nespatřily světlo světa. Nevšední projekty, zajímavá čísla a výsledky, které zdvihnou obočí i ostříleným marketérům.

Užitečné workshopy

Dvacítka placených workshopů se odehraje ve čtvrtek 26. 11. –​ mimo hlavní program. A každý druhý z vás má šanci být u toho. Detaily, ceny a čas registrace zveřejníme na podzim.

Festivalová atmosféra

Bez obav pozvěte řečníka na kafe, oťukejte konkurenci u piva, seznamujte se na legendárních večerních akcích. #mktfest je čtyřdenní festival – intenzivní na všech frontách.

Co je v ceně?

  • Neomezený vstup na všechny přednášky
  • Bohatý catering po celou dobu konání
  • Vstup na afterparty
  • Možnost registrace na čtvrteční workshopy
  • Přístup do festivalového videoarchivu
  • Simultánní překlad do sluchátek

Details

Start:
26. 11. 2015
End:
28. 11. 2015
Cost:
8990Kč
Website:
http://www.marketingfestival.cz/
Pořadatel:
Marketing Festival s.r.o.

Místo konání

Janáčkovo divadlo
Rooseveltova 31/7
Brno, Česká republika
+ Google Mapa