Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Konference Share Your Energy

16. 10. 2019

Co mají společné Google a Apple? Ví, že snížit emise uhlíku je příležitost rozvíjet kreativitu, vyvíjet technologie a sdílet energii. Objevte s námi udržitelnou energii. V byznysu. Ve městech. V investicích.

Přijďte se s námi bavit o nejnovějších trendech v energetice, plánování měst a investicích do udržitelnosti.

Co vás čeká?

Blok 1: Udržitelnost v byznysu: Jak byznys využívá, produkuje a nakupuje energii udržitelně

Víte, co skutečně znamená, když Apple oznámí, že bude používat jenom elektřinu z obnovitelných zdrojů? Začnou ji používat i všichni jeho dodavatelé? A víte jak a kde investují velké korporace do zelené energie a proč dává smysl, aby i malé lokální firmy využívaly čistou energii?

Blok 2: Městský život na naší planetě

Jedna z možností, jak zchladit naše přehřátá města, je pohánět je zelenou energií. Naučili jsme se sdílet auta, taxíky i byty, tak proč nesdílet i lokální zdroje energie a nevyužívat dostupné volné plochy tím nejlepším způsobem? Co už děláme a jaký je účinek?

Blok 3: Inovace, které zachraňují Zemi

Miliony skvělých nápadů jsme proměnili ve start-upy, ale jenom zlomek se udržel na trhu. Kde je mezi nimi rozdíl? Podívejme se blíž na data, která měří jejich dopad a promluvme si s investory o tom, co ze start-upu dokáže udělat byznys, který zachrání naši budoucnost.

Podrobnosti

Datum:
16. 10. 2019
Webová stránka:
https://shareyourenergy.eu/cs/uvodni-stranka/

Pořadatel

Nano Energies
Webová stránka:
https://www.nanoenergies.cz/

Místo konání

Stará čistírna odpadních vod
Papírenská 199/6
Praha 6, Česká republika
+ Google Mapa