Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Keiretsu Angel Capital EXPO Europe

5. 5. 2016 od 08:00 - 18:00

Již 5. května se v Praze uskuteční evropské Angel Capital EXPO. Třetí ročník poprvé zamíří do srdce Evropy, přičemž potencionálním investorům bude představeno 20 projektů nejen z regionu CEE, ale také z Turecka, Španělska či Skandinávie. EXPO bude probíhat celý den v Erbia Congress Centre na Pankráci.

„Do Čech přivedeme 20 top startupů z celé Evropy a očekáváme účast kolem 200 investorů. Právě mezinárodní přesah díky spolupráci s našimi pobočkami nám umožňuje investorům nabídnout velmi exkluzivní projekty aniž by museli někam cestovat nebo je dokonce sami vyhledávat,“ říká k EXPO Petr Lemoch, CEO Keiretsu Forum Prague.

Angel Capital EXPO je největší akcí, kterou každoročně Keiretsu Forum pro investory pořádá. Mimo něj ještě probíhají pravidelné screeningy, na kterých se prezentuje menší počet projektů členům fóra. Pro členy Keiretsu Forum je EXPO zdarma, ostatní investoři si mohou do půlky dubna zakoupit zvýhodněné vstupné.

Startupy a další projekty se zájmem o květnový pitch mají možnost se přihlásit na stránkách Keiretsu, pro ČR ještě zbývá několik volných míst.

V rámci EXPO dojde také na panelovou diskuzi již úspěšných společností, které ale také bývaly startupy. Představit by se měly také další aktivity, které Keiretsu Forum Prague & CEE se svými partnery v ČR připravuje například v oblasti vzdělávání či CSR.

Kdy: 5. května 2016 od 8:00 do 17:30

Kde: Erbia Congress Centre, Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4

Co: prezentace 20 projektů hledajících investory, doprovodné přednášky a panelová diskuze

Pro koho: angel investoři, venture capital, startupy, odborná i laická veřejnost se zájmem o startup scénu


The Angel Capital EXPO Europe is the premier gathering of the angel capital community. The EXPO brings together angel investors and entrepreneurs looking for funding. Angel Capital EXPO Europe is organized by Keiretsu Forum Prague – CEE, part of the largest global angel investment network, and was created to foster collaboration among angel groups and startups, as well as reach out to the larger investment community. The event features 20 presenters from early stage companies. Companies selected are from a variety of different industries ranging from technology, life sciences, consumer products, real estate, financial services, social ventures and other segments with high growth potential. This is the 3rd year of European EXPO, for the first time the event takes place in Prague.

INFO FOR STARTUPS

Are you a startup? Apply HERE first!! Then you have a free entry. Only the best will be selected to have an opportunity presenting in front of investors. Once your pitching startup project is verified to continue and evaluated as one of TOP 20, we contact you for next steps. Others are welcome too and have a free ticket as well.

WHEN
WHERE
Erbia Congress Centrum | City Tower Prague – Hvězdova 1716/2b, 140 00 Praha 4, Czech Republic

Details

Date:
5. 5. 2016
Time:
08:00 - 18:00
Website:
https://www.eventbrite.com/e/keiretsu-angel-capital-expo-europe-tickets-22770184234
Pořadatel:
Keiretsu Forum Prague – CEE
Website:
https://keiretsuforum.eu/

Místo konání

Erbia Congress Centrum
Hvězdova 1716/2b
Praha 4, Praha 140 00 Česká republika
+ Google Mapa
Phone:
+ 420 222 753 574
Website:
http://www.erbiacongress.cz/