Načítám Akce
  • akce již proběhla.

K10 Business Academy – produkty, drinky & BBQ

22. 6. 2017 od 18:00 - 22:00

| Zdarma

K10 Coworking vás srdečně zve na večer ve znamení online produktů a služeb:

K10 Business Academy – produkty, drinky & BBQ

22. 6. 2016 | 18:00 – 22:00 | K10 Coworking | Koperníkova 10, Praha 2
Vstup zdarma: http://bit.ly/2qjcBAw

Chcete se dovědět, jak vymyslet, zrealizovat a úspěšně prorazit s online produktem? Nebo chcete prostě jen znát příběhy těch, kterým se to podařilo? Pak si do K10 přijďte poslechnout přední osobnosti v této oblasti, které se s vámi rádi podělí o své zkušenosti a know-how.

✔ Za příznivého počasí se událost bude konat na naší krásné rozkvetlé zahradě
✔ Chybět nebudou osvěžující drinky
✔ Bude možné si dát jídlo z grilu od našeho šéfkuchaře
✔ Skvělá atmosféra zaručena

Promluví k vám:

● Hizam Sahibudeen (Head of Engineering iflix)
iflix je placený poskytovatel video obsahu se sídlem v Malajsii, velká konkurence Netflixu, který působí především v Asii, Středním východě a Africe – počet uživatelů iflixu na těchto trzích během několika měsíců překročí hranici 5 milionů.
Hizam vede vývojový tým společnosti, který sídlí v K10 Coworkingu. Má za sebou léta zkušeností v Asii i v USA a navíc je rozený vypravěč, takže se máte na co těšit :)

● Vojtěch Otevřel & Vojtěch Knyttl (CEO & CTO GoOut)
GoOut je místo, kde člověk začíná svoji cestu za kulturním zážitkem. Portál oficiálně vznikl v září 2013 a aktuálně ho navštěvuje více než 1 mil. uživatelů měsíčně, kteří si koupí téměř 100 000 vstupenek. Dlouhodobou vizí GoOutu je stát se globální destinací pro objevování kultury a jednoduchý nákup lístků v metropolích po celém světě. Společnost aktuálně působí v České Republice a Polsku a plánuje rozšíření do dalších zemí již v druhé polovině tohoto roku.
Vojtěch Knyttl stojí od úplného začátku za technickým zpracováním celého portálu. Sám naprogramoval automatizovaný systém pro získávání dat o kulturních akcích i první verzi prodejního systému.
Vojtěch Otevřel má na starosti design, celkový rozvoj a směr projektu, přivedl také klíčové partnery jako Lucerna Music Bar, Roxy, D Smack U či Fource Entertainment.

● Vu Hoang Anh (CEO Avocode)
Avocode je software, který usnadňuje real-time spolupráci designérů a vývojářů. V Avocodu lze otevřít jakékoli soubory vytvořené v Photoshopu a Sketchi a umožňuje všem uživatelům, kteří na designu spolupracují, tyto soubory komentovat a vytvářet jejich zálohované verze a další vychytávky.
Vu vám poví příběh o začátcích jeho týmu, o prvním velkém nápadu a o tom, jak během 48 hodin vytvořili svůj první produkt, který měl zásadní vliv na další vývoj firmy.

● Lukáš Hurych (Chief Product Officer Twisto)
Twisto paří mezi hvězdy jak českého, tak globálního fintech trhu. Umožňuje nakupovat online s odloženou platbou a navíc eliminuje často únavný proces zadávání platebních údajů. Zboží tak lze objednat na jediný klik.
Lukáš bude mluvit o tom, že mít dobrý produkt je sice fajn, ale opravdu uspět může jen tehdy, pokud svým uživatelům poskytne skvělou experience, kterou tvoří řada malých detailů včetně emocí a komunikace.

Nezapomeňte se včas registrovat na http://bit.ly/2qjcBAw, kapacita je omezena. Vstup jako vždy ZDARMA.

Details

Date:
22. 6. 2017
Time:
18:00 - 22:00
Cost:
Zdarma
Website:
https://www.facebook.com/events/212210445953698/
Pořadatel:
K10 Coworking
Website:
http://k10.online/cs/

Místo konání

K10 Coworking
Koperníkova 10
Praha 2, Praha 120 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
http://k10.online/

Diskuze k akci