Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Jak na úspěšný Instagram

3. 2. 2019 od 10:00 - 13:00

| 2490CZK

Instagram je hlavně o hezkých fotkách. Estetika hraje v obrázkovém světě hlavní roli, a proto bude právě na tvoření hezkých fotek zaměřen další ze série seminářů z dílny Time for Worksop, tentokrát konaný 3.2.2019 v Betlémském paláci. Co konkrétně o jeho náplni organizátorky prozrazují?

  • V teoretické části vám prozradíme, jak zvýšit dosah vašich příspěvků a jaké aplikace použít, aby vaše fotografie dostala like. Prozradíme vám tajné tipy, jak vytvořit obsah,  který bude bavit.
  • Vytvoříme strategii vašeho instagramového profilu. Zjistíme co vám funguje, jaké obrázky se líbí a jaká témata fanoušky baví. Stanovíme si barevný styl, aby byl váš feed sjednocený a hlavně poutavý.
  • V druhé části se vrhneme na praktickou ukázku fotek, jak fotit, jak nastavit foťák a také vám ukážeme že světlo a správná aplikace jsou tajnými zbraněmi každé úspěšné bloggerky.
  • Instagramový profil potřebuje jasný směr, kam se má a bude ubírat. Pokud máte nastavenou strategii a znáte zákonitosti instagramu chce to už pouze trpělivost, čas a hlavně chuť.

Více info o akci a registrační formulář naleznete na přiloženém odkazu.

Details

Date:
3. 2. 2019
Time:
10:00 - 13:00
Cost:
2490CZK
Website:
https://timeforworkshop.cz/workshopy/jak-na-uspesny-profil/
Pořadatel:
Time for workshop
Website:
http://www.timeforworkshop.cz/

Místo konání

Betlémský palác
Husova 240/5
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa