Načítám Akce
  • akce již proběhla.

How to expand your business to Vienna

19. 9. 2018 od 17:30 - 20:30

Co potřebujete pro úspěšnou expanzi do Vídně? Otázky přinese jedinečná akce v prostorách Prague Startup Market určená především pro startupy, podnikatele i soukromé investory.

Chcete rozšířit svoje podnikání do Rakouska, a to přímo do ekonomického centra země? Zajímá Vás, jak vypadá a funguje vídeňský startupový ekosystém, místní trh a jaké jsou možnosti financování pro inovativní nápady a podniky?

Přijďte ve středu 19. září 2018 od 17:30 do Prague Startup Market v holešovické tržnici. Zástupkyně oficiální městské agentury pro podporu podnikání Tsvetoslava Kapatsinova se podělí o vhled do startupového trhu v rakouském hlavním městě a představí, jak Vienna Business Agency podporuje mezinárodní firmy. Následná prezentace programového manažera weXelerate Sebastiana Höfingera představí jeden z největších evropských akcelerátorů a ozřejmí, proč je Vídeň tím pravým místem pro expanzi a rozvoj mezinárodního podnikání.

Na akci se zároveň dozvíte více o fungování magistrátního inkubátoru Prague Startup Centre přímo z úst jeho vedoucího Michala Zálešáka, stejně jako o projektu Pražský voucher pro rozvoj a konkurenceschopnost pražských firem, a to od ředitele odboru projektového řízení pražského magistrátu Jana Dobrovského. Celá akce proběhne v angličtině, registrace zde nebo na kapatsinova@eurocommpr.bg.

Details

Date:
19. 9. 2018
Time:
17:30 - 20:30
Pořadatel:
Prague Startup Centre
Website:
http://www.praguestartupcentre.cz/

Místo konání

Prague Startup Market
Pražská tržnice, Bubenské nábřeží 306/13
Praha 7, Česká republika
+ Google Mapa
Website:
http://www.praguestartupcentre.cz/holesovice/