Načítám Akce
  • akce již proběhla.

Hackatoshi’s Flying Circuit

16. 7. 2019 - 21. 7. 2019

| Zdarma

Paralelní Polis, svého druhu jediná nezisková organizace, která propojuje umění, společenské vědy a moderní technologie, plánuje otevřít dveře všem, kterým už v dnešní době chybí atmosféra pravých hackathonů.

Ve dnech 19.- 21. července bude hostit Hackatoshi’s Flying Circuit – hackathon, který si klade za cíl motivovat hackery, tvůrce a vývojáře, aby své nástroje a dovednosti dovedli využít i prakticky. Soutěžní týmy se během víkendu zaměří na nejnovější trendy v oblasti soukromí, individuální svobody nebo decentralizace.

Týmy hackerů, vývojářů a nadšenců budou mít 48 hodin na prototypování  kreativního řešení, které může lidem pomoci ochránit jejich digitální identitu nebo naopak využít stávající systémy, které byly primárně vytvořeny za účelem omezování osobní svobody.

Posláním Paralelní Polis je hledat alternativy a vytvářet nástroje jako prevenci proti autoritářským tendencím v naší společnosti. Hackathon je součástí každoročního kongresu Hackers Congress pod taktovkoub Paralelní Polis, který již několik let úspěšně láká do Prahy velká jména z oblasti cypherpunku a kryptoanarchie.

Details

Start:
16. 7. 2019
End:
21. 7. 2019
Cost:
Zdarma
Website:
https://flyingcircuit.com/
Pořadatel:
Paralelní Polis
Website:
http://www.paralelnipolis.cz/

Místo konání

Paralelní Polis
Dělnická 43
Praha 7, Praha 170 00 Česká republika
+ Google Mapa
Website:
http://www.paralelnipolis.cz/